• Неодамнешно
ФИНКОС Карбид Инсерти TNMG160408-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА GK1115 Погоден За Mtjnr Серија Вртење Со Кои Се Соочува Надворешен Струг Алатка

ФИНКОС Карбид Инсерти TNMG160408-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА GK1115 Погоден За Mtjnr Серија Вртење Со Кои Се Соочува Надворешен Струг Алатка

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

легиран челик. Универзална. Погоден за сите видови обработка на материјали. ГП1135 : груба ултра фина МТ-ТИК, АЛ2О3 и мазна површина на структурата На Лимена обвивка и добро сечило од легура на легура против колапс и основната комбинација. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2 парчиња Свиткување Дрво Вртење Алатка Дрво Шупливи Вртење Алатка Држач Ротирачки Длето Дрво Струг Рака Алатка За Обични Струг
  • Неодамнешно

2 парчиња Свиткување Дрво Вртење Алатка Дрво Шупливи Вртење Алатка Држач Ротирачки Длето Дрво Струг Рака Алатка За Обични Струг

DEN 0.33

Погоден за : Погоден за обичен струг и ЦПУ струг Лесно За Замена : заменлив дизајн на стеблото, лесен за з�