• Неодамнешно
ФИНКОС 10 парчиња WNMG080404 Cabide Вметнува 16,5 * 5mm Сечила + 1pc MWLNR2525M08 Држач За Алат За Вртење На Струг 150mm Здодевна Лента со Клуч

ФИНКОС 10 парчиња WNMG080404 Cabide Вметнува 16,5 * 5mm Сечила + 1pc MWLNR2525M08 Држач За Алат За Вртење На Струг 150mm Здодевна

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Добра цврстина. Висока јачина и цврстина. Завршна обработка на метална површина, добра отпорност на абење. Може да ги намали трошоците за мелење на алатот и да ја подобри ефикасноста на сечењето. За материјали со висока цврстина и леано железо. Bi0006389спецификации : Држач За Алат За Вртење Струг : сосема нов модел : MWLNR2525 M08 Material : нерѓосувачки челик целокупната Должина : прибл. 150ммпогоден за Полу-завршна обработка, завршна обработка.Карбидни Влошки : Сосема нов модел : WNMG080404 Material : Carbide Color : Gold Size : прибл. 16,5*5мин Дијаметар : прибл. Процес на обработка од 4,8 мм : завршна обработка и полу-завршна обработка : 10 парчиња/карактеристики на кутијата : Добра цврстина.Висока јачина и цврстина.Завршна обработка на метална површина, добро носење resistance.It може да ги намали трошоците за мелење на алатот и да ја подобри ефикасноста на сечењето.За материјали со висока цврстина и леано железо.Погоден за различни средини за обработка, дури и во многу многу лоша средина за обработка на леано железо, има и добра функционалност.Се користи за обработка на челик.Пакетот вклучува : 1 x Држач За Алат За Вртење На струг2 x Клуч10 x Карбид Вметнувањезабележете : ве Молиме дозволете грешки од 0-1 см поради рачно мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти.ЕМС, ДХЛ, ФЕДЕКС, УПС се достапни со попуст.Вашата нарачка ќе биде испратена преку Методот На Испорака На Продавачот Без Број За Следење и ќе ја добиете вашата стока во рок од 39-60 дена, ве молиме трпеливо почекајте го вашиот пакет.Ако го сакате бројот за следење, ве молиме љубезно платете Ги Трошоците За Пошта За Воздушна Пошта Во Кина.Преместување, ЕМС, ДХЛ, ФЕДЕКС ќе поминат 5-15 работни дена за да ги добиете вашите предмети, ви благодарам.Ако бродската компанија не ги испраќа предметите во вашата земја .Контактирајте не преку Е-пошта или Trad Трговски Менаџер. Ќе се потрудиме да ви помогнеме !Вашето охрабрување и поддршка е нашиот континуирано напред импулс.Ви благодарам многу!Најдобри Желби!Специфики на предметот : Материјал : Нерѓосувачки Челик.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ФИНКОС ТНМГ160412Н-ГУ АЦ520У, Оригинал, Карбид Вметнете, Вртење Носителот Алатка Здодевни Бар Мини Машина Цпу Вметнува 10 Парче
  • Неодамнешно

ФИНКОС ТНМГ160412Н-ГУ АЦ520У, Оригинал, Карбид Вметнете, Вртење Носителот Алатка Здодевни Бар Мини Машина Цпу Вметнува 10 Парче

DEN 2.67

Облога : обложување Цврстина : ХРА Материјал : Тврда Легура Број на модел : TNMG160412 NGU AC520 U Употреба : вртење..

Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Малку Во Собата STGFR1212H16 Жлеб Арбор Вртење Алатка Држач Струг Здодевен
  • Неодамнешно

Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Малку Во Собата STGFR1212H16 Жлеб Арбор Вртење Алатка Држач Струг Здодевен

DEN 702.40

Деловите имаат добра ригидност, долг работен век и ја намалуваат цената на алатите Може да ги намали тро