• Неодамнешно
ФИНКОС 10 парчиња 16мм* 3мм Тркалезни Сечила 30 Степени Карбидни Влошки Со Висока Точност Цпу Секачи За Струг За Алатка За Вртење На Дрво

ФИНКОС 10 парчиња 16мм* 3мм Тркалезни Сечила 30 Степени Карбидни Влошки Со Висока Точност Цпу Секачи За Струг За Алатка За Вртење

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока јачина и цврстина. Секачот ротира ви дава бројни свежи рабови без острење. Во споредба со челикот, цврстиот карбид останува остар подолго. Висока точност, стабилни перформанси. Издржлив во употреба. Bi0004314спецификации : Сосема новмодел : Qu16€3-30°Дијаметар : прибл. 5/8 " (16мм) Дебелина : прибл. 0.118 " (3мм)Карактеристики : Висока јачина и цврстина.Секачот ротира ви дава бројни свежи рабови без острење.Во споредба со челикот, цврстиот карбид останува остар подолго.Висока точност, стабилни перформанси.Издржлив во употреба.Идеален за давање мазна завршница на закривени, конкавни површини , шупливи работни места и за општи апликации за вртење.Пакетот вклучува : 10 x Тркалезни Карбидни Влошки Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешки во големината поради рачно мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. ЕМС, ДХЛ, ФЕДЕКС, УПС се достапни со попуст.Вашата нарачка ќе биде испратена преку Методот На Испорака На Продавачот Без Број За Следење и ќе ја добиете вашата стока во рок од 39-60 дена, ве молиме трпеливо почекајте го вашиот пакет.Ако го сакате бројот за следење, ве молиме љубезно платете Ги Трошоците За Пошта За Воздушна Пошта Во Кина.Преместување, ЕМС, ДХЛ, ФЕДЕКС ќе поминат 5-15 работни дена за да ги добиете вашите предмети, ви благодарам.Ако бродската компанија не ги испраќа предметите во вашата земја .Контактирајте не преку Е-пошта или Trad Трговски Менаџер. Ќе се потрудиме да ви помогнеме !Вашето охрабрување и поддршка е нашиот континуирано напред импулс.Ви благодарам многу!Најдобри Желби!Специфики на предметот : Цврстина : Број На Моделот : Тркалезни Карбидни Влошкиоблога : Другоуправа : Другиматеријал : Висококвалитетен Материјал.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ФИНКОС Цпу Вметнува 10 парчиња/лот ТНМГ220408-ЕМ ТНМГ220412-Ем Алатки За Сечење Струг Обложени Цементирани Карбидни Влошки За
  • Неодамнешно

ФИНКОС Цпу Вметнува 10 парчиња/лот ТНМГ220408-ЕМ ТНМГ220412-Ем Алатки За Сечење Струг Обложени Цементирани Карбидни Влошки За

DEN 1401.76

Со висока прецизност за повторно позиционирање, влошката е компатибилна со специјално развиени држачи

Карбид Струг Алатки Држач Во Собата, Индексирани Струг Здодевни Бар Во Собата 1/2 Стебло, Метал Струг Вртење Алатки Со Карбид
  • Неодамнешно

Карбид Струг Алатки Држач Во Собата, Индексирани Струг Здодевни Бар Во Собата 1/2 Стебло, Метал Струг Вртење Алатки Со Карбид

DEN 503.84

Вклучен пакет : 7 парчиња Здодевна Лента( S12 MSCLCR06 / SER1212 H16 / SCL1212 H06 / MGEHR12122 / SNR0012 M11 / SDNCN1212 H07 / SDJCR1212 H07) + 7 парчи�