• Неодамнешно
Висока Прецизност Мт3 Стебло Ротирачки Центар Во Живо М14х 1 со 65 мм 4 Вилици Независен Струг Чак-Опашка НА СТРУГ 3МТ

Висока Прецизност Мт3 Стебло Ротирачки Центар Во Живо М14х 1 со 65 мм 4 Вилици Независен Струг Чак-Опашка НА СТРУГ 3МТ

DEN 379.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока Прецизност Мт3 Стебло Ротирачки Центар Во Живо М14х 1 со 65 мм 4 Вилици Независен Струг Чак-Струг ОПАШКА 3МТ. Висока Прецизност Морс Конус Мт3 Стеблото Врти Во Живо Центар Со М14 х 1 Тема. Mt3 Live Ball Learing Callstock Chuck System 4 вилица x 65 mm мини струг chuck со копчиња Со Иглички live ball learing tailstock center Со mt3 (#3 morse tauper) Арбор Одговара #3 morse tauper (MT3) опашките Пред центарот во живо е навој 14x1mm. со вклучени 2 копчиња за чак со рачка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Здодевни Бар Струг Алатка Мултифункционален Цврст Карбид Вметнете Машина Тркалезна Стебло Дрво Алатка Легура Рачка Вртење Алатки
  • Неодамнешно

Здодевни Бар Струг Алатка Мултифункционален Цврст Карбид Вметнете Машина Тркалезна Стебло Дрво Алатка Легура Рачка Вртење Алатки

DEN 3.00

Можете да купите рачка од алуминиумска легура и да ја поставите алатката за вртење заедно, таа е мала те�

ФИНКОС Цпу Вметнува 10 парчиња/лот ТНМГ220408-ЕМ ТНМГ220412-Ем Алатки За Сечење Струг Обложени Цементирани Карбидни Влошки За
  • Неодамнешно

ФИНКОС Цпу Вметнува 10 парчиња/лот ТНМГ220408-ЕМ ТНМГ220412-Ем Алатки За Сечење Струг Обложени Цементирани Карбидни Влошки За

DEN 1401.76

Со висока прецизност за повторно позиционирање, влошката е компатибилна со специјално развиени држачи

2 парчиња Свиткување Дрво Вртење Алатка Дрво Шупливи Вртење Алатка Држач Ротирачки Длето Дрво Струг Рака Алатка За Обични Струг
  • Неодамнешно

2 парчиња Свиткување Дрво Вртење Алатка Дрво Шупливи Вртење Алатка Држач Ротирачки Длето Дрво Струг Рака Алатка За Обични Струг

DEN 0.33

Погоден за : Погоден за обичен струг и ЦПУ струг Лесно За Замена : заменлив дизајн на стеблото, лесен за з�

Карбид Струг Алатки Држач Во Собата, Индексирани Струг Здодевни Бар Во Собата 1/2 Стебло, Метал Струг Вртење Алатки Со Карбид
  • Неодамнешно

Карбид Струг Алатки Држач Во Собата, Индексирани Струг Здодевни Бар Во Собата 1/2 Стебло, Метал Струг Вртење Алатки Со Карбид

DEN 503.84

Вклучен пакет : 7 парчиња Здодевна Лента( S12 MSCLCR06 / SER1212 H16 / SCL1212 H06 / MGEHR12122 / SNR0012 M11 / SDNCN1212 H07 / SDJCR1212 H07) + 7 парчи�

ФИНКОС 10 парчиња 16мм* 3мм Тркалезни Сечила 30 Степени Карбидни Влошки Со Висока Точност Цпу Секачи За Струг За Алатка За Вртење
  • Неодамнешно

ФИНКОС 10 парчиња 16мм* 3мм Тркалезни Сечила 30 Степени Карбидни Влошки Со Висока Точност Цпу Секачи За Струг За Алатка За Вртење

DEN 2.67

Висока јачина и цврстина Секачот ротира ви дава бројни свежи рабови без острење Во споредба со челикот,

Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Малку Во Собата 16ММ Стебло 7 ПАРЧИЊА Со Карбид Вметнете Клуч САМ Постави Метал Челик
  • Неодамнешно

Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Малку Во Собата 16ММ Стебло 7 ПАРЧИЊА Со Карбид Вметнете Клуч САМ Постави Метал Челик

DEN 2.67

Деловите имаат добра ригидност, долг работен век и ја намалуваат цената на алатите Профилирање бар за п�

ФИНКОС ТНМГ160412Н-ГУ АЦ520У, Оригинал, Карбид Вметнете, Вртење Носителот Алатка Здодевни Бар Мини Машина Цпу Вметнува 10 Парче
  • Неодамнешно

ФИНКОС ТНМГ160412Н-ГУ АЦ520У, Оригинал, Карбид Вметнете, Вртење Носителот Алатка Здодевни Бар Мини Машина Цпу Вметнува 10 Парче

DEN 2.67

Облога : обложување Цврстина : ХРА Материјал : Тврда Легура Број на модел : TNMG160412 NGU AC520 U Употреба : вртење..