• Неодамнешно
Зајаци од кожи за зајаци, мека маица со екипаж со екипаж, тиркизна, 3Т

Зајаци од кожи за зајаци, мека маица со екипаж со екипаж, тиркизна, 3Т

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Jerseyерси. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Топстепена јака со ребрести. Лента за вратот на вратот на вратот од рамо до рамо. Двојни ракави на игла и долни полите. Конструкција на страничен цвест. Jerseyерси. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Топстепена јака со ребрести. Лента за вратот на вратот на вратот од рамо до рамо. Двојни ракави на игла и долни полите. Конструкција на страничен цвест. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици на вратот на екипажот за мали деца. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но сепак доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за време на вашето дете.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бебе девојче голема сестра мала сестра маица врвови браќа и сестри со појавување облека близнаци сестра сестра тимови големи
  • Неодамнешно

Бебе девојче голема сестра мала сестра маица врвови браќа и сестри со појавување облека близнаци сестра сестра тимови големи

DEN 239.52

Не ја пеглате декорацијата Одличен подарок за да им дадете на постарите браќа и сестри да станат голем б