• Неодамнешно
Микро 100 QIT-3201800 Алатка За Навој-НЕ-Брза Промена, 12-32 TPI.320 Мин Роден Диа, 1.800 Макс Создаден Длабочина.049 Офсет.075 Проект.1325 Ц-Л Офсет, 3 ОАЛ, Необложени

Микро 100 QIT-3201800 Алатка За Навој-НЕ-Брза Промена, 12-32 TPI.320 Мин Роден Диа, 1.800 Макс Создаден Длабочина.049 Офсет.075

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Дизајниран за навој во дупки .060 " и поголеми. Можност за намалување на повеќе терени на конец (АНСИ, ОН и Метрички 60°) со една алатка. Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна.002 " врвот радиус.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ултра-Декс МХ28 ЛСЕР3-ЦФТ Брборења-Бесплатна Стандардна Модуларна Здодевна Глава, 2.020 Минимална Дупка За Држење НА 3ир Лејдаун,
  • Неодамнешно

Ултра-Декс МХ28 ЛСЕР3-ЦФТ Брборења-Бесплатна Стандардна Модуларна Здодевна Глава, 2.020 Минимална Дупка За Држење НА 3ир Лејдаун,

DEN 1.00

2.02 " Минимална Создаден SA3 T Вметнете Завртка 1.09 " Должина Помеѓу Вметнете И Задната Страна На Алатката...