• Неодамнешно
Аломејор 3 парчиња Тример За Врв На Врвот Мини Метал Билијард Тример За Тример За Обликување

Аломејор 3 парчиња Тример За Врв На Врвот Мини Метал Билијард Тример За Тример За Обликување

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

БРЗО ЗА УПОТРЕБА : овој тример за врвови може брзо и чисто да го скрати врвот на чашата исправен, многу лесен за употреба. Убав додаток за секојдневно одржување на врвот на знакот ?. ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА : оваа алатка има иста форма и функција како острилка за моливи, може да го обликува вашиот знак во добра состојба. Со ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : металната датотека е дизајнирана за изедначување на врвот на знакот, лесна и пренослива, лесна за носење и употреба. ОДЛИЧЕН ДОДАТОК ЗА БИЛИЈАРД : ова е убав додаток за секојдневно одржување на врвот на знакот, кој добро функционира во практична употреба. Помогнете да се полира врвот на знакот на базенот и да може да апсорбира креда за подобри перформанси. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој тример за врвови е изработен од квалитетни материјали, цврст и издржлив за долготрајна употреба. БРЗО ЗА УПОТРЕБА : овој тример за врвови може брзо и чисто да го скрати врвот на чашата исправен, многу лесен за употреба. Убав додаток за секојдневно одржување на врвот на знакот ?. ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА : оваа алатка има иста форма и функција како острилка за моливи, може да го обликува вашиот знак во добра состојба. Со ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : металната датотека е дизајнирана за изедначување на врвот на знакот, лесна и пренослива, лесна за носење и употреба. ОДЛИЧЕН ДОДАТОК ЗА БИЛИЈАРД : ова е убав додаток за секојдневно одржување на врвот на знакот, кој добро функционира во практична употреба. Помогнете да се полира врвот на знакот на базенот и да може да апсорбира креда за подобри перформанси. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој тример за врвови е изработен од квалитетни материјали, цврст и издржлив за долготрајна употреба. Материјал : Метал. Опции За Боја : Црвена; Црна. Големина : Прибл. 2,5 х 4см / 3,23 х 1,57 инчи. Тежина : Прибл. 31гр. Костим За 9мм/10мм/11мм знак врв. 3 х Тример Алатки.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Haieshop базен знак Базен Стап 12.75 мм Врвот 1/2 Шарки Рачно Изработени Јавор Базен Знак За Девет Топката, Бар или Домаќинство
  • Неодамнешно

Haieshop базен знак Базен Стап 12.75 мм Врвот 1/2 Шарки Рачно Изработени Јавор Базен Знак За Девет Топката, Бар или Домаќинство

DEN 1179.20

●Добра еластичност : предната потпора на знакот за билијард е изработена од увезено дрво од пепел, кое е

Haieshop базен знак Базен Стап 3/4 Знак Со Хард Школка Стандард Рамнотежа Целосно Рамна Површина Без Сликарство Процес Билијард
  • Неодамнешно

Haieshop базен знак Базен Стап 3/4 Знак Со Хард Школка Стандард Рамнотежа Целосно Рамна Површина Без Сликарство Процес Билијард

DEN 182.40

●Добра еластичност : предната потпора на знакот за билијард е изработена од увезено дрво од пепел, кое е

Дилве 2 во 1 Алатка За Билијард, Држач За Креда За Билијард Со Држач За Знак За Креда За Базен Мултифункционална Алатка За Билијард
  • Неодамнешно

Дилве 2 во 1 Алатка За Билијард, Држач За Креда За Билијард Со Држач За Знак За Креда За Базен Мултифункционална Алатка За Билијард

DEN 1.33

Дрвен, метален, гумен материјал, цврст и издржлив, кој се користи за пудра на главата на знакот за билија�

10 парчиња Билијард Врв На Знак Меки Совети За Знаци Завртка За Замена На Билијард На Совети За Додаток За Справување Со Билијард
  • Неодамнешно

10 парчиња Билијард Врв На Знак Меки Совети За Знаци Завртка За Замена На Билијард На Совети За Додаток За Справување Со Билијард

DEN 107.68

?ПОГОДНО ЗА УПОТРЕБА? Овој сет на совети за знаци е лесен за употреба и одличен ЗА сам свој знак за билија