• Неодамнешно
3/4 Споени Снукер Знак Со Мини Задник Крај Продолжување Спакувани Во Алуминиум Знак Случај

3/4 Споени Снукер Знак Со Мини Задник Крај Продолжување Спакувани Во Алуминиум Знак Случај

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

€клуб подарок que X1, фланелен прачка Кутија X1, Ракавици*1, Чоколадо*2, кожа врвот*2, Прачка крпа*1, се Прошири рачката*1,. ●Налепниците од сите четири страни ја Истакнуваат убавината на рачно изработената Текстура Опис Поради одразот на светлината или материјалот на светлината, може да има одредена разлика во бојата, вистинскиот објект ќе преовладува. ●Одличен Подарок За Љубител На Билијард : Ова е совршен подарок за секој кој ужива да игра снукер и други билијард, да го добие на вашите пријатели или сопруг,тие ќе бидат задоволни со овој подарок за стапче за базен. ●Одличен Подарок За Љубител На Билијард : Ова е совршен подарок за секој кој ужива да игра снукер и други билијард, да го добие на вашите пријатели или сопруг,тие ќе бидат задоволни со овој подарок за стапче за базен. €Директно Знак : Избрано цврсто канадско јаворово дрво, секој знак е рачно полиран за да се осигура дека вратилото е исправено и мазно,ќе бидете пријатно изненадени кога ќе ја снимате топката за базен со овој знак.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Стап За базен Со Продолжување На Знакот За Базен Од Јаглеродни Влакна, Професионален Сет За Стапчиња За Базен Со Додатоци За
  • Неодамнешно

Стап За базен Со Продолжување На Знакот За Базен Од Јаглеродни Влакна, Професионален Сет За Стапчиња За Базен Со Додатоци За

DEN 623.68

●Знакот Ве Однесе На Следното Ниво со стапче за знаци направено јаворово дрво со рачка без завиткување.

Билијард Знаци Врвот Поправка Алатка, 3 Во 1 Снукер Клуб Врвот Поправка Обликувач Алатка Алуминиум Пик Билијард Топката Додатоци
  • Неодамнешно

Билијард Знаци Врвот Поправка Алатка, 3 Во 1 Снукер Клуб Врвот Поправка Обликувач Алатка Алуминиум Пик Билијард Топката Додатоци

DEN 191.84

{Погоден за} 3 во 1 додатоци за билијард топка за базен е совршен за играчи од сите нивоа кои ќе ви помогна�

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 58 Инчи 1/2 Јавор Рачно Изработени Со Додатоци За Продолжување/Професионален Стап За Базен
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 58 Инчи 1/2 Јавор Рачно Изработени Со Додатоци За Продолжување/Професионален Стап За Базен

DEN 1.00

Квалитет на материјалот : клуб изработен од јаворово дрво цврст и издржлив; удобен кожен зафат што не се

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 57 Инчи 3/4 Снукер Знак 10мм Врв Базен Знак Направен Од Пепел Дрво Билијард Стап Комплет
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 57 Инчи 3/4 Снукер Знак 10мм Врв Базен Знак Направен Од Пепел Дрво Билијард Стап Комплет

DEN 5911.36

Спецификација : должина 145см / 57ин; месинг врв 10мм; тежина 1820оз Пол дел : 3 / 4 може да се подели на повеќе дел

Аутс Пинк 3/4 Заеднички Јаворбилијард Базен Знак, 19,5 Мл Снукер 57 Инчен Базен Знак, Бакелит Агол Сина Глава 11,5 Мм Дијаметар
  • Неодамнешно

Аутс Пинк 3/4 Заеднички Јаворбилијард Базен Знак, 19,5 Мл Снукер 57 Инчен Базен Знак, Бакелит Агол Сина Глава 11,5 Мм Дијаметар

DEN 0.33

Знакот за билијард снукер е изработен од Ирски жичен стисок : удобно држење, нелизгање и апсорпција на п�

Котко Базен Знак Снукер Знаци 12,75 мм совет 1/2 Рачно Изработен јавор знак Лесен За Држење Лесен За Носење Најдобриот Подарок
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак Снукер Знаци 12,75 мм совет 1/2 Рачно Изработен јавор знак Лесен За Држење Лесен За Носење Најдобриот Подарок

DEN 3202.56

Добра еластичност : предната потпора за билијард е изработена од увезено дрво од пепел кое е отпорно на �

Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработени Совети За Знаци 10мм Глава 3/4 Споени 2 Парчиња 18оз Пепел Оска Базен Билијард
  • Неодамнешно

Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработени Совети За Знаци 10мм Глава 3/4 Споени 2 Парчиња 18оз Пепел Оска Базен Билијард

DEN 3405.76

? Поради различните резолуции на екранот боите на осветлување ќе бидат различни и производите ќе имаат �

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработен Знак со Продолжување 7 ин Билијард Базен Знак Стап Билијард Знак Стап Снукер
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработен Знак со Продолжување 7 ин Билијард Базен Знак Стап Билијард Знак Стап Снукер

DEN 6468.16

Квалитет на материјалот : вратилото е направено од пепел дрво против поделба; нелизгачко цврсто дрво за�

Котко Базен Знак 58 Инчи 19-20 Мл Јавор Дрво Билијард Базен Знак со 13мм Совети 1/2 Заеднички Базен Знак Се Користи За Училиште
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак 58 Инчи 19-20 Мл Јавор Дрво Билијард Базен Знак со 13мм Совети 1/2 Заеднички Базен Знак Се Користи За Училиште

DEN 6463.52

Висок квалитет : тврд јаворов материјал умерена цврстина не е лесно да се свитка и деформира силен сјај..