• Неодамнешно
3/4 Споени Снукер Знак Со Мини Задник Крај Продолжување Спакувани Во Алуминиум Знак Случај

3/4 Споени Снукер Знак Со Мини Задник Крај Продолжување Спакувани Во Алуминиум Знак Случај

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

€клуб подарок que X1, фланелен прачка Кутија X1, Ракавици*1, Чоколадо*2, кожа врвот*2, Прачка крпа*1, се Прошири рачката*1,. ●Налепниците од сите четири страни ја Истакнуваат убавината на рачно изработената Текстура Опис Поради одразот на светлината или материјалот на светлината, може да има одредена разлика во бојата, вистинскиот објект ќе преовладува. ●Одличен Подарок За Љубител На Билијард : Ова е совршен подарок за секој кој ужива да игра снукер и други билијард, да го добие на вашите пријатели или сопруг,тие ќе бидат задоволни со овој подарок за стапче за базен. ●Одличен Подарок За Љубител На Билијард : Ова е совршен подарок за секој кој ужива да игра снукер и други билијард, да го добие на вашите пријатели или сопруг,тие ќе бидат задоволни со овој подарок за стапче за базен. €Директно Знак : Избрано цврсто канадско јаворово дрво, секој знак е рачно полиран за да се осигура дека вратилото е исправено и мазно,ќе бидете пријатно изненадени кога ќе ја снимате топката за базен со овој знак.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 57 Инчи 3/4 Снукер Знак 10мм Врв Базен Знак Направен Од Пепел Дрво Билијард Стап Комплет
  • Неодамнешно

Котко Базен Знак За Возрасни За Мажи 57 Инчи 3/4 Снукер Знак 10мм Врв Базен Знак Направен Од Пепел Дрво Билијард Стап Комплет

DEN 5911.36

Спецификација : должина 145см / 57ин; месинг врв 10мм; тежина 1820оз Пол дел : 3 / 4 може да се подели на повеќе дел

Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработени Совети За Знаци 10мм Глава 3/4 Споени 2 Парчиња 18оз Пепел Оска Базен Билијард
  • Неодамнешно

Базен Знак За Возрасни За Мажи Рачно Изработени Совети За Знаци 10мм Глава 3/4 Споени 2 Парчиња 18оз Пепел Оска Базен Билијард

DEN 3405.76

? Поради различните резолуции на екранот боите на осветлување ќе бидат различни и производите ќе имаат �

Продолжувач За Продолжување На Знакот Vbestlife 12.6 инчен Телескопски Продолжувач На Знаци За Базен За Билијард Алуминиумска
  • Неодамнешно

Продолжувач За Продолжување На Знакот Vbestlife 12.6 инчен Телескопски Продолжувач На Знаци За Базен За Билијард Алуминиумска

DEN 356.48

Матиран Дизајн : Продолжувач За Продолжување На Знаци За Знак За Базен За Билијард, Матиран дизајн, чувс�

Билијард Знаци Врвот Поправка Алатка, 3 Во 1 Снукер Клуб Врвот Поправка Обликувач Алатка Алуминиум Пик Билијард Топката Додатоци
  • Неодамнешно

Билијард Знаци Врвот Поправка Алатка, 3 Во 1 Снукер Клуб Врвот Поправка Обликувач Алатка Алуминиум Пик Билијард Топката Додатоци

DEN 191.84

{Погоден за} 3 во 1 додатоци за билијард топка за базен е совршен за играчи од сите нивоа кои ќе ви помогна�

ТЕШИ Базен Знак Стапчиња 57 Инц 18 Мл Рачно Изработени Рачно Изработени знаци Пепел Базен Знак со 9,8 Мм Знак Совети,3/4 Споени
  • Неодамнешно

ТЕШИ Базен Знак Стапчиња 57 Инц 18 Мл Рачно Изработени Рачно Изработени знаци Пепел Базен Знак со 9,8 Мм Знак Совети,3/4 Споени

DEN 1.33

ГЛАВА : дијаметарот на главата е 10мм, месинг бакарен обрач, избрана кожна глава, добра еластичност, силна

Аутс Пинк 3/4 Заеднички Јаворбилијард Базен Знак, 19,5 Мл Снукер 57 Инчен Базен Знак, Бакелит Агол Сина Глава 11,5 Мм Дијаметар
  • Неодамнешно

Аутс Пинк 3/4 Заеднички Јаворбилијард Базен Знак, 19,5 Мл Снукер 57 Инчен Базен Знак, Бакелит Агол Сина Глава 11,5 Мм Дијаметар

DEN 0.33

Знакот за билијард снукер е изработен од Ирски жичен стисок : удобно држење, нелизгање и апсорпција на п�