• Неодамнешно
Cxdtbh 12 парчиња/лот најлонска четка со различна големина уметник масло сликање фино четка гуаче акварела сликарство уметност

Cxdtbh 12 парчиња/лот најлонска четка со различна големина уметник масло сликање фино четка гуаче акварела сликарство уметност

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Погоден за употреба со акрилни, акварел и маслени бои. 12 различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Рачка боја : Виолетова. Рачка материјал : дрво. Погоден за употреба со акрилни, акварел и маслени бои. 12 различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Рачка боја : Виолетова. Рачка материјал : дрво. Погоден за употреба со акрилик, акварел и маслени бои.12 Различни четки за различни намени. Одличен подарок за сликар или уметник. Сет на четки (12 парчиња) Одржувајте : 1. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите.2. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : лежејте рамен или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за сликање Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволителен одговор. Професионална употреба, лисја за сликање, лисја од сликање, лисја од сликање, лисја од сликање, лисја за сликање, лисја за сликање, лисја за сликање, сликање, лисја за сликање ливчиња, создадете убава.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Zhuhw 36 платно за платно касата за завеси поставува лак шипки за акварели четки за четки за четка за четка за четка за четки
 • Неодамнешно

Zhuhw 36 платно за платно касата за завеси поставува лак шипки за акварели четки за четки за четка за четка за четка за четки

DEN 5026.56

За трајна и долготрајна употреба Дрвена рачка за лесен зафат и контрола Голем број на избор на коса за д�

YFQHDD бакарна цевка Акварел Пен за сликарство Комбинација 12 видови мешано пенкало со материјали за линијата за куки во форма
 • Неодамнешно

YFQHDD бакарна цевка Акварел Пен за сликарство Комбинација 12 видови мешано пенкало со материјали за линијата за куки во форма

DEN 5233.60

Може да се користи како површинска обвивка за да се спречи кородирање на бакарна цевка и не е лесна за 'р�

Fksdhdg 8 професионални бои четка за различна форма најлон уметник за коса сликарство четка за акрилно масло акварел уметнички
 • Неодамнешно

Fksdhdg 8 професионални бои четка за различна форма најлон уметник за коса сликарство четка за акрилно масло акварел уметнички

DEN 0.33

Цврст и издржлив животен век Запознајте ја вашата побарувачка за сликање Применливо за обработка на ум�

Сет за четки за боја, четки за уметност, четки за боја, четки за акрилна боја, за акрилно сликарство, цртање и уметнички материјали
 • Неодамнешно

Сет за четки за боја, четки за уметност, четки за боја, четки за акрилна боја, за акрилно сликарство, цртање и уметнички материјали

DEN 2.33

Зачува форма по миењето овие четки лесно се мијат и со соодветна грижа овие четки можат да се користат с

Поставени четки за бои од 15 парчиња, четки за четки за сликање, тркалезни зашилени врвни четки за боја, најлонски уметници
 • Неодамнешно

Поставени четки за бои од 15 парчиња, четки за четки за сликање, тркалезни зашилени врвни четки за боја, најлонски уметници

DEN 612.80

Карактеристики : Дрво пенкало барел, удобен зафат, метален интерфејс на врвот на пенкалото, сјајна текст

Gretd 8pcs/Поставете рамен врв акрилен уметнички уметник уметник нафта акварел сликарство сликарска четка за четка за вештачки
 • Неодамнешно

Gretd 8pcs/Поставете рамен врв акрилен уметнички уметник уметник нафта акварел сликарство сликарска четка за четка за вештачки

DEN 1.00

100% сосема нов и висок квалитет Погоден за употреба на гуаче, акрилик, акварел и маслени бои Вклучувајќи 8

Детски подароци од Wakauto 6pcs вода за четка за вода во вода во вода- основни маркери Вода растворлив во боја на молив за сите
 • Неодамнешно

Детски подароци од Wakauto 6pcs вода за четка за вода во вода во вода- основни маркери Вода растворлив во боја на молив за сите

DEN 133.76

Четка за боја на вода можете да ги нацртате најдобрите линии или големите линии, мешајте ги боите и да со

FZZDP Професионална најлонска коса четки за боја на коса Пен масло во акварела за цртање на четка за сликање пенкала за уметност
 • Неодамнешно

FZZDP Професионална најлонска коса четки за боја на коса Пен масло во акварела за цртање на четка за сликање пенкала за уметност

DEN 0.33

Четките се во различна големина и форми, различни форми ви задоволуваат различни потреби, за уметност и

QJPaxl 10 парчиња четки за уметници за бои поставени за акрилно масло акварела гуаче боја уметност уметност лице тело професионално
 • Неодамнешно

QJPaxl 10 парчиња четки за уметници за бои поставени за акрилно масло акварела гуаче боја уметност уметност лице тело професионално

DEN 2649.60

Овие четки се погодни за различни медиуми, како што се акварели, акрилици, гурачи, масло, температура, ит�

GACDR 1 инчен четка за четка за акрилно сликарство, 12 парчиња четки за овална мешавина за акрилно сликарство со кратка дрвена
 • Неодамнешно

GACDR 1 инчен четка за четка за акрилно сликарство, 12 парчиња четки за овална мешавина за акрилно сликарство со кратка дрвена

DEN 255.84

Pack Пакувања на вредности】 Постојат 12 парчиња четки за бојадисување во збир на светли четки за акрилно с

Ywszj 8 Професионални бои четкајте различна форма најлон уметник за коса сликарство четка за акрилно масло акварел уметнички
 • Неодамнешно

Ywszj 8 Професионални бои четкајте различна форма најлон уметник за коса сликарство четка за акрилно масло акварел уметнички

DEN 1.67

Цврст и издржлив животен век Запознајте ја вашата побарувачка за сликање Применливо за обработка на ум�

Сликање во стилот на сликање, за пишување четка за четка за калиграфија, кинеска калиграфија четка сет Канџи јапонски суми за
 • Неодамнешно

Сликање во стилот на сликање, за пишување четка за четка за калиграфија, кинеска калиграфија четка сет Канџи јапонски суми за

DEN 3.33

♥ Овој сет на кинески четки вклучуваше 7 комплети кинески четки за калиграфија со различни големини...

LMMDDP 3 четка калиграфија за вежбање четка за бои за сликање на бои, рутинско снабдување со уметност креативно учење канцелариски
 • Неодамнешно

LMMDDP 3 четка калиграфија за вежбање четка за бои за сликање на бои, рутинско снабдување со уметност креативно учење канцелариски

DEN 3.00

Цврст и издржлив животен век Стил : Креативен тренд Погоден е за уметници, студенти, тинејџери, деца и сл�

Cehsg најлонска четка 12 уметнички кукички линија Пенкаловито за сликање акварел вода креда масло четка за четка за четка за
 • Неодамнешно

Cehsg најлонска четка 12 уметнички кукички линија Пенкаловито за сликање акварел вода креда масло четка за четка за четка за

DEN 3.00

Неразделување, еластична, силна апсорпција на вода, цврст врв Површината на УВ пенкалото е мазна Пенкал�