• Неодамнешно
Селмаи формална мала кучиња фустан вечер свадба Туту кошули Sundress Satin Bowknot Tiered Ruffles Elegant Pet Puppy Puppy Matte Matte Doggie облека облека облека, розова м

Селмаи формална мала кучиња фустан вечер свадба Туту кошули Sundress Satin Bowknot Tiered Ruffles Elegant Pet Puppy Puppy Matte

DEN 205.44
Достапно на барање

Количина на стоки

Нашата Азија големина М / САД големина XS : (врат : 10 ", грб : 9,5", градите : 14,5 ", за тежина 4.4-6,6 фунти). Совршен за носење на забави, дизајн на класи на кучиња. Машински миење за лесна нега . Лесно и лесно. Овој фустан работи мал. Само што одговара за мали кучиња играчки или кученце под 20 bs. Како да се измери големината на кучињата? Градите : Измерете го најгустиот дел од градите, додадете 2 ~ 3см ќе биде подобро. (Обично зад двете нозе) должина : проверете дали вашето куче стои правилно, не седи или леже. 3см ќе биде подобро. Забелешка : Ако вашето куче е голема градите, долга коса или на високиот крај на големината, може да ја нарачате следната поголема големина за да обезбедите удобно вклопување. Детали за големина : Оваа облека за кучиња е за мала играчка Кучиња или мачка под 20 килограми со големина xxs : врат : 17cm/6,5inch; грб : 11см/4,5inch; градите : 22см/8,5inch; за тежина 0,55-1,3 фунти/0,25-0,6 кг големина XS : врат : 20см/8.0inch Назад : 16см/6.0inch градите : 27 см/10,5 инчи; За тежина 1,4-2,6 фунти/0,65-1,2 кг големина S : врат : 23cm/9.0inch грб : 20см/8.0inch градите : 32см/12,5inch; За тежина 2,7-4,4 фунти/1,25-2,0 кг големина m : врат : 26см/10inch грб : 25см/9,5inch градите : 37 см/14,5inch; За тежина 4,4-6,6 фунти/2.0-3,0 кг големина L : врат : 29см/11.5inch грб : 30см/11.5inch градите : 42см/16,5inch; За тежина 6.6-9,4 фунти/3.0-4,25 кг големина xl : врат : 32см/12,5инч назад : 35см/13,5inch градите : 47см/18,5inch; За тежина 9,4-13 фунти/4.25-6,0 кг големина xxl : врат : 35см/13.5inch грб : 40см/15,5inch градите : 52см/20,5inch; За тежина 13-19,5 фунти/6.0-9,0 kgbreed препорачани : (само за повикување) : Теди или пудл возрасни кучиња : Некаде земи М, Л, xl Чихуахуа возрасни кучиња : Некаде земи XS, S или M Померански возрасни кучиња : Некаде или m Минијатурни кучиња за возрасни Schnauzers : Некаде земете l или xlthe препорачаната тежина е само за повикување, ве молиме, kindубезно земете мерење на вашето куче пред да купите, благодарам.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ФОВИГУО Црн Секси Фустан, Фустан Со Туника Со Кратки Ракави Женски Празничен Голф Колк Плус Големина Тенок Фит Удобен Фустан
  • Неодамнешно

ФОВИГУО Црн Секси Фустан, Фустан Со Туника Со Кратки Ракави Женски Празничен Голф Колк Плус Големина Тенок Фит Удобен Фустан

DEN 3.33

Гумена постава Џемпер Фустани За Жени Фустан До Колена за жени макси fall 2023 црн отворен грб црн лежерен з�

Owlfay пофалби танцови фустани за девојки злато металик блок во боја литургиско обожавање танцувачка облека славење на духот
  • Неодамнешно

Owlfay пофалби танцови фустани за девојки злато металик блок во боја литургиско обожавање танцувачка облека славење на духот

DEN 125.76

❤❤ Девојки пофалби танц фустан : елегантен пофалби танц фустан за тинејџери, асиметричен црн / златен �

Кралска Смела Бели Костим за танцување сет за жени кои танцуваат здолништа за стомакот танцуваат лилјак триаголник триаголник
  • Неодамнешно

Кралска Смела Бели Костим за танцување сет за жени кои танцуваат здолништа за стомакот танцуваат лилјак триаголник триаголник

DEN 559.84

Рачно изработено, а не масовно производство ♥ Совршен сет за танцување во стомакот : Вклучува врвови и з

Фустани НА НОКМОПО За Жени 2023 Свадба Гостин Мода Секојдневен Печатен Пуловер Со Тркалезен Врат Лабав Фустан Со Долги Ракави
  • Неодамнешно

Фустани НА НОКМОПО За Жени 2023 Свадба Гостин Мода Секојдневен Печатен Пуловер Со Тркалезен Врат Лабав Фустан Со Долги Ракави

DEN 3.00

Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да б

Фретрг Женски Женски Завиткајте V Вратот Фустан Свадба Гости Повик Плисирани Долги Ракави Мини Фустан Долги Памучни Фустани
  • Неодамнешно

Фретрг Женски Женски Завиткајте V Вратот Фустан Свадба Гости Повик Плисирани Долги Ракави Мини Фустан Долги Памучни Фустани

DEN 190.08

2023 лонг бич фустани за жени розова памук макси флорални цевка на врвот се облекуваат секси жолта копчет�