• Неодамнешно
ФОКАЛУР 2 Во 1 Интензивен Мат Кадифен Сјај За Усни Без пукање Анти-трансфер Долготрајна Водоотпорна Течна Шминка За Кармин

ФОКАЛУР 2 Во 1 Интензивен Мат Кадифен Сјај За Усни Без пукање Анти-трансфер Долготрајна Водоотпорна Течна Шминка За Кармин

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

●Интензивен Течен Мат Двоен Стап●Две различни бои, Но иста текстура за супер мат финиш што ги остава усните да изгледаат пополни до 16 часа без пукање и пренесување. ①Мат Кадифено Течен Кармин】 избор На Двојна боја за избор, 1 темна мат боја, 1 светло гола боја. Секој од нив има различни популарни мат бои, целосна покриеност, а не стап чаша, долга облека боја. ●Водоотпорен и Долготраен】 тоа е суперстај сјај за усни, шминка за усни со висок пигмент. Тие се водоотпорни и траен ефект на пот. Ова е нелеплива чаша и кармин што не избледува и трае цел ден кога е целосно сув. И поради високата покриеност, бојата не се пренесува кога пиете. ①Удобно И Широко Користено】 Лесна текстура, навлажнувачки обезбедува-свиленкасто чувство. Совршен за лична употреба или роденден, ден на мајката, денот на благодарноста, божиќ, ноќта на вештерките или друг празничен подарок за мама, сопруга, девојка. 【Ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас. ФОКАЛУР ќе ви обезбеди услуги и помош во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Шминка Кармин Случај За Надвор Тропски Розова Фламинго Модел Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба
 • Неодамнешно

Шминка Кармин Случај За Надвор Тропски Розова Фламинго Модел Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба

DEN 3.00

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Интензивен Мат Кармин Од Козметика Саша, Најдобар Мат Навлажнувачки Долготраен Стап За Усни, Интензивна Шминка Во Боја За Сите
 • Неодамнешно

Интензивен Мат Кармин Од Козметика Саша, Најдобар Мат Навлажнувачки Долготраен Стап За Усни, Интензивна Шминка Во Боја За Сите

DEN 120.48

Дали споменавме дека е супер изграден за да го контролирате конечниот изглед Всушност, ние сме толку си�

6 парчиња Кармини За Мечка Со Приврзок за Клучеви, 2 Во 1 Сет За Кадифена Кадифена Мат Кармин За Усни, Водоотпорен Долготраен
 • Неодамнешно

6 парчиња Кармини За Мечка Со Приврзок за Клучеви, 2 Во 1 Сет За Кадифена Кадифена Мат Кармин За Усни, Водоотпорен Долготраен

DEN 79.84

[Кармини за мечка со клучеви] кармин Со Мечка од 2 Во 1 Клуч, Магла Мат Кадифе Кармин Природна боја, иновац�

ЗИТИЈАНИ Чоколаден Мат Кармин, Професионална Шминка Долготраен Течен Кармин Со Висок Сјај, Водоотпорен Нелеплив Сјај За Усни,
 • Неодамнешно

ЗИТИЈАНИ Чоколаден Мат Кармин, Професионална Шминка Долготраен Течен Кармин Со Висок Сјај, Водоотпорен Нелеплив Сјај За Усни,

DEN 1.67

● ● 18 Мат Течен Кармин во Боја ● овој Чоколаден Сјај за Усни содржи 18 видови популарни бои, внимателно ј

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
 • Неодамнешно

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 0.33

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Какао Путер Усна Сјај Кармин Со Усна Шминка Кадифе Долготрајни Висок Пигмент Голи Водоотпорен Усна Сјај Девојка Дами Шминка
 • Неодамнешно

Какао Путер Усна Сјај Кармин Со Усна Шминка Кадифе Долготрајни Висок Пигмент Голи Водоотпорен Усна Сјај Девојка Дами Шминка

DEN 92.64

Оваа Усна Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Це

Шминка Кармин Случај За Надвор Од Париз Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба Трае До 3 Кармин
 • Неодамнешно

Шминка Кармин Случај За Надвор Од Париз Пренослив Кармин Организатор Со Огледало Дами Мини Шминка Торба Трае До 3 Кармин

DEN 191.84

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Случај За Кармин ГЕРОТКР, Организатор На Кармин За Сјај За Усни Од Кожа Со Огледало, Торба За Држач За Мини Кармин,шема на животински
 • Неодамнешно

Случај За Кармин ГЕРОТКР, Организатор На Кармин За Сјај За Усни Од Кожа Со Огледало, Торба За Држач За Мини Кармин,шема на животински

DEN 1459.20

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

WGUST мини капсула усна глазура кармин во боја на усни сјајни затемнети дамки сјајни долготрајни водоотпорни навлажнувачи желе
 • Неодамнешно

WGUST мини капсула усна глазура кармин во боја на усни сјајни затемнети дамки сјајни долготрајни водоотпорни навлажнувачи желе

DEN 85.60

★ 【Функција】 обезбојување, длабочината на бојата на усните може да се прилагоди според температурата

Монохроматски Усна Желе Негување Усна Сјај Усна Навлажнувачки Негување Транспарентен Голи Усна Мелем Цреша Кармин Навлажнувачки&засилувач;
 • Неодамнешно

Монохроматски Усна Желе Негување Усна Сјај Усна Навлажнувачки Негување Транспарентен Голи Усна Мелем Цреша Кармин Навлажнувачки&засилувач;

DEN 1.67

Нашата Навлажнување На Усните Создава Бариера За Хидратација Која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Ус

Две сјај за усни усни со двојна усна глазура Две текстура кармин со кадифена водоотпорна чаша од не -стапче не избледува чиста
 • Неодамнешно

Две сјај за усни усни со двојна усна глазура Две текстура кармин со кадифена водоотпорна чаша од не -стапче не избледува чиста

DEN 1.67

Препорачано за возраст од 5 и повеќе години Забележете дека производот може да биде оштетен за време на �

Божиќна Позадина Држач За Сјај За Усни Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало
 • Неодамнешно

Божиќна Позадина Држач За Сјај За Усни Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало

DEN 0.33

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

OELDJFNGSDC Ноќта На Вештерките черепот &засилувач; Рози Кармин Случај Кармин Кутија Држач Со Огледало За Торбичка Торба Торба,
 • Неодамнешно

OELDJFNGSDC Ноќта На Вештерките черепот &засилувач; Рози Кармин Случај Кармин Кутија Држач Со Огледало За Торбичка Торба Торба,

DEN 271.68

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај
 • Неодамнешно

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај

DEN 0.33

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
 • Неодамнешно

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 2.33

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

ВГУСТ Нијанси На Кармин Мат Глазура За Усни Комплет Кармин Нелеплива Чаша Течен Сјај Издржливи Усни Водоотпорни И Избледени
 • Неодамнешно

ВГУСТ Нијанси На Кармин Мат Глазура За Усни Комплет Кармин Нелеплива Чаша Течен Сјај Издржливи Усни Водоотпорни И Избледени

DEN 3.33

Повеќе Прилики : Погоден За Шминка Од Четири Сезони, Погоден За Сите Прилики Како Канцеларија, Шопинг , З�

Гуоларизи Долготраен Кармин Кадифе Црвен Виолински Кармин Уникатен Дизајн На Виолина Кармин Водоотпорен Балсам За Усни Пакети
 • Неодамнешно

Гуоларизи Долготраен Кармин Кадифе Црвен Виолински Кармин Уникатен Дизајн На Виолина Кармин Водоотпорен Балсам За Усни Пакети

DEN 68.64

Уникатниот Дизајн На Виолински Изглед Го Прави Да Не Се Користи Како Кармин, Туку И Како Уметничко Дело,

Кабобе Шминка Кармин Случај Со Огледало За Надворешна Зелена &засилувач; Бела Карирана Карирана Шема Романтичен Пренослив Кармин
 • Неодамнешно

Кабобе Шминка Кармин Случај Со Огледало За Надворешна Зелена &засилувач; Бела Карирана Карирана Шема Романтичен Пренослив Кармин

DEN 3.00

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршени за држење кармини со �

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај
 • Неодамнешно

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај

DEN 2.67

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�