• Неодамнешно
X-Gree Black Plastic Hander Sweating јорган за сечење хартија ножици 5.5 (Forbici da taglio по Carta da cucire manico во пластична nera da 5,5 ''

X-Gree Black Plastic Hander Sweating јорган за сечење хартија ножици 5.5 (Forbici da taglio по Carta da cucire manico во пластична

DEN 1027.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Име на производот : ножици; материјал : тврда пластика, не'рѓосувачки челик. Боја : Црн, сребрен тон. Севкупна големина (приближно) : 14 x 7 x 1cm / 5.5 "x 2,8" x 0,4 "(L*w*t). Тежина : 40g (пезо : 40g. Содржина на пакет : 1 x ножици (Pacchetto Contente : 1 x Forbici. Црна пластична рачка за шиење ватенка за шиење на хартија ножици 5.5 "сечило од не'рѓосувачки челик, пластична рачка. Користена за општа хартија, крпа, пластични кеси, тенок и мек материјал, ПВЦ филм, ткаенина, кројачи за сечење. Забелешка : Бидете внимателни на рабовите на сечилото, и држете се настрана од децата. ДЕСКИ ВО СПАНИСКИФИЦИ ДА ТАГЛИО по Карта Да Кусир Манико во пластична нера DA 5,5 '' Nome Prodotto : Forbici; Materiale : Plastica Dura, Acciaio inossididabile Colore : Ner_O, Tono Argentodimensionions Generali (Circa) : 14 x 7 x 1 cm / 5,5 '' x 2,8 '' x 0,4 '' (l * w * t) пезо : 40gpacchetto содржина : 1 x forbici.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Алатка За Соголување На Трн Од Аеиофу Стриптизер Од Цветен Трн Тример Од Лисја Од Роза Стриптизер Од Трн Отстранувач На Трн
 • Неодамнешно

Алатка За Соголување На Трн Од Аеиофу Стриптизер Од Цветен Трн Тример Од Лисја Од Роза Стриптизер Од Трн Отстранувач На Трн

DEN 3.00

Карактеристика : отстранувачот На Трње е совршен за отстранување на трње и лисја формирајте стебло од с�

Ножици за шиење во форма на портокалова форма со безбедносен тример, клипер за вкрстено бод и секач за навој-Суштински додаток
 • Неодамнешно

Ножици за шиење во форма на портокалова форма со безбедносен тример, клипер за вкрстено бод и секач за навој-Суштински додаток

DEN 103.84

Сечилото на овој производ е направено од пластика со висок јаглерод не'рѓосувачки челик и врвен квалите

Доитул Чиста Лента Јасна Селотејп 3 Ролна Лента За Калемење Лента За Калемење Растенија Лента За Калемење Дрвја Расадник Ленти
 • Неодамнешно

Доитул Чиста Лента Јасна Селотејп 3 Ролна Лента За Калемење Лента За Калемење Растенија Лента За Калемење Дрвја Расадник Ленти

DEN 149.60

Растеглив Јасен Флористички Филм Користи Водоотпорен, флексибилен, растеглив и се држи до себе Биоразг�

НЦ 2 Парчиња Ножици За Шиење и Везење Закривени, Остри, Нерѓосувачки Челик Дизајн | Прецизни Совети, Smallономски Гумени Рачка
 • Неодамнешно

НЦ 2 Парчиња Ножици За Шиење и Везење Закривени, Остри, Нерѓосувачки Челик Дизајн | Прецизни Совети, Smallономски Гумени Рачка

DEN 108.64

Повеќенаменски Ножици за Шиење– овие ракувани ножици со закривен врв за вез и шиење Гумени Рачки За Рач

Х-гасови занаетчиска хартија занаетчиски сини рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни челици 7,1 долги (папел
 • Неодамнешно

Х-гасови занаетчиска хартија занаетчиски сини рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни рачни челици 7,1 долги (папел

DEN 1009.60

Име на производот : ножици; материјал : не'рѓосувачки челик, пластика Вкупна големина (секоја.) : 18x 7 x 1cm / 7

ОДОНТОМЕД2011 Пак од 2 парчиња мулти виножито боја микро пролет вез остри сноп ножици 4,5 директно и криви, не'рѓосувачки челик
 • Неодамнешно

ОДОНТОМЕД2011 Пак од 2 парчиња мулти виножито боја микро пролет вез остри сноп ножици 4,5 директно и криви, не'рѓосувачки челик

DEN 3.33

Многу 2 парчиња мулти виножито во боја микро пролет везови остри сноп ножици 4,5 "директно и криви, не'рѓос

СТП Кожа Ножици Торбичка, Коса Стилист Ножици Носителот Торбичка Случаи За Фризери, Салон Алатки Футрола Торба, Пренослив Носителот
 • Неодамнешно

СТП Кожа Ножици Торбичка, Коса Стилист Ножици Носителот Торбичка Случаи За Фризери, Салон Алатки Футрола Торба, Пренослив Носителот

DEN 2.67

СТП КОЖА : изработена е од висококвалитетна стп кожа, издржлива, водоотпорна и отпорна на брчки...

Eyhlkm Тркалезна хартија за сечење графички дизајнирање картичка за сечење на картички Преносен канцелариски занаетчиски додаток
 • Неодамнешно

Eyhlkm Тркалезна хартија за сечење графички дизајнирање картичка за сечење на картички Преносен канцелариски занаетчиски додаток

DEN 1.00

Слот за складирање на сечилото, лесен за носење и бесплатно за промена Дизајн на заклучување, притиснет�

Ножици Решетка За Сечење Коса Организатор Четки Салон Алатка Ножици Држач Чешел Клипови Кутија За Складирање На Случај Алатки
 • Неодамнешно

Ножици Решетка За Сечење Коса Организатор Четки Салон Алатка Ножици Држач Чешел Клипови Кутија За Складирање На Случај Алатки

DEN 0.33

Овој држач за складирање на десктоп ножици е изграден од врвен орев, што го прави отпорен на абење и издр

Јаму Професионални Ножици, Црна Боја Дизајн Бербери Влакна Ножици, Змеј Рачка со 3 Прстен Коса Сечење Фризерски Смолкнување
 • Неодамнешно

Јаму Професионални Ножици, Црна Боја Дизајн Бербери Влакна Ножици, Змеј Рачка со 3 Прстен Коса Сечење Фризерски Смолкнување

DEN 303.84

Јаму Професионални Ножици, Сребрена Боја Дизајн Бербери Влакна Ножици, Змеј Рачка со 3 Прстен Коса Сечењ

Ножици за сечење коса, 6 инчи 440с Јапонија Нерѓосувачки Челик Европски Стил Дамаск Шема Фризер За Сечење Коса Берберски Ножици
 • Неодамнешно

Ножици за сечење коса, 6 инчи 440с Јапонија Нерѓосувачки Челик Европски Стил Дамаск Шема Фризер За Сечење Коса Берберски Ножици

DEN 2255.52

Повеќенаменски Ножици : Овие ножици за сечење коса се погодни за берберница, фризерски салон, студио за �

Професионални Ножици за Чешлање Кучиња од 8,0 Инчи Со Висока класа Закривени Потенки Ножици За Кучиња Проретчување На Животинската
 • Неодамнешно

Професионални Ножици за Чешлање Кучиња од 8,0 Инчи Со Висока класа Закривени Потенки Ножици За Кучиња Проретчување На Животинската

DEN 1.33

Деснак професионална ножица за сечење миленичиња за чешлање, што се користи за отсекување на влакната н

Aexit светло сина рака алати за рачни рачни метални сечила прилагоди занаетчиски занаетчиски кастрење на предиво за бод и ножици
 • Неодамнешно

Aexit светло сина рака алати за рачни рачни метални сечила прилагоди занаетчиски занаетчиски кастрење на предиво за бод и ножици

DEN 101.76

Име на производот : предиво пролетни ножици; материјал : метал Рачка боја : светло сина; боја на сечилото :

Ножици за ткаенина Прилагодени Ножици за Шиење-ножици за глава од 9,5 инчи за сечење ткаенина професионални ултра остри ножици
 • Неодамнешно

Ножици за ткаенина Прилагодени Ножици за Шиење-ножици за глава од 9,5 инчи за сечење ткаенина професионални ултра остри ножици

DEN 3.00

[Удобна рачка] : designономски дизајн на мека рачка, обликот и искривувањето на рачката можат да обезбедат у

Кујнски ножици, кујнски ножици со тешки ножици за месо, безбедни ножици за готвење за миење садови, повеќенаменски не'рѓосувачки
 • Неодамнешно

Кујнски ножици, кујнски ножици со тешки ножици за месо, безбедни ножици за готвење за миење садови, повеќенаменски не'рѓосувачки

DEN 785.60

Не ви требаат сечење табли и чизми, донесете ја работата во кујната поголема погодност Удобните и супер