• Неодамнешно
ДУХЕК ТАЈНА Јасна Кутија Z Fold 4 Со Тенок Лесен Дизајн И Заштита На Шарките Безжично Полнење И Моќност Компатибилен Телефонски Капак Дизајниран За 2022 Година Samsung Galaxy Z

ДУХЕК ТАЈНА Јасна Кутија Z Fold 4 Со Тенок Лесен Дизајн И Заштита На Шарките Безжично Полнење И Моќност Компатибилен Телефонски

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Премиум Минималистички Лесен Дизајн Галакси З Пати 4 Случај. Целосна Заштита На Шарката За Покривање со Цврст Чист Грб Отпорен на Гребење. Подигнат Периметар На Објективот на Фотоапаратот и Подигнат Браник за Заштита на Екранот. Удобен Рачен Зафат Што не Се Лизга со Издржливи Агли Што Апсорбираат Удари од Воено Одделение. Напредна Технологија Отпорна На Пожолтување и Поддржува Безжично Полнење / Моќностподели Компатибилен. Вградена Напредна Технологија R2x Отпорна На Удари. Покачена Гранична Усна На Браникот за Заштита на Објективот На Фотоапаратот и Екранот. Power Share И Безжично Полнење Компатибилен. Галакси Пати 4 Телефон Случај. Галакси Пати 4 Телефон Случај. Protетски И Заштитни. Нашата ТАЈНА јасна футрола Галакси Фолд 4 е совршена за секој што бара елегантна футрола со врвен квалитет што ќе го заштити својот телефон од капки и гребнатини. Целосната покриеност на шарките и лесниот дизајн го прават одличен избор за секој што бара футрола што е издржлива и удобна. Јасниот дизајн ви овозможува да ја покажете Вашата Галаксија додека сеуште ја заштитувате од оштетување. Други карактеристики вклучуваат подигната усна на браникот што ги штити леќите на екранот и фотоапаратот кога уредот е поставен свртен надолу, страни против лизгање за да се спречат несмасни капки и, се разбира, вградена нашата најсовремена компонента за апсорпција На удари R2x. Чувствувајте се безбедно и заштитено кога Ќе го држите Зфолд4 во ваши раце со нашиот случај. Клучни Карактеристики.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЕВУНБЦ За Случајот Галакси С23, Не Пожолтување Заштита Од Капка Воено Одделение Тенок Флексибилен Силиконски Тпу Заштитен Заштитен
  • Неодамнешно

ЕВУНБЦ За Случајот Галакси С23, Не Пожолтување Заштита Од Капка Воено Одделение Тенок Флексибилен Силиконски Тпу Заштитен Заштитен

DEN 156.32

€Компатибилни модели q Совршено дизајниран телефон случај За Samsung Galaxy S23 САМО, не МОЖЕ да се компатибилн�

Fycyko Компатибилен со iPhone 11 Pro Max Случај Сјај,Луксузна Симпатична Флексибилна Покривка За Покривање На Камерата За Заштита
  • Неодамнешно

Fycyko Компатибилен со iPhone 11 Pro Max Случај Сјај,Луксузна Симпатична Флексибилна Покривка За Покривање На Камерата За Заштита

DEN 159.84

€Совршено Се Вклопуваат за i Phone 11 pro max®Специјално дизајниран за i Phone 11 Pro max 6.5".Поддршка безжично полнење