• Неодамнешно
Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување Стара Бронзена Завршница, 60-инчен

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен/надворешен вентилатор е прилагодлив за висина, преку вклучените 3" влажни номинални за употреба во покриени тремови, дворови, сончеви простории, дневна соба и спална соба. Ја заработи Ознаката Енергетска Ѕвезда и е оценета со влажна оценка за надворешна употреба. КЛАСИЧЕН ВЕНТИЛАТОР на ТАВАНОТ : традиционалниот вентилатор На Хитриџ доаѓа со антички сечила што ќе го одржат вашиот ентериер во домот актуелен и инспириран; Мери 60 х 60 х 13,02 Инчи. Цело време обезбедувајќи го тој класичен изглед кој е истакнат со петте врежани сечила од пердуви. КОНТРОЛА НА СИНЏИРОТ НА ВЛЕЧЕЊЕ : вклучете/исклучете го стариот бронзен тавански вентилатор и прилагодете ја брзината брзо и лесно со синџирите за влечење. ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен/надворешен тавански вентилатор отпорен на временски услови е прилагодлив на висината, преку вклучените 3" влажни оценети за области изложени на влага и влажност како тремови, дворови, сончеви простории, дневна соба и спална соба. МУЛТИ-БРЗИНСКИ РЕВЕРЗИБИЛЕН МОТОР на ВЕНТИЛАТОРОТ : моторот Со Директен Погон обезбедува ултра-моќен проток на воздух со тивки перформанси; Променете ја насоката од режимот на надолнини во текот на летото во режим на ажурирање во текот на зимата. МУЛТИ-БРЗИНСКИ РЕВЕРЗИБИЛЕН МОТОР на ВЕНТИЛАТОРОТ : моторот Со Директен Погон обезбедува ултра-моќен проток на воздух со тивки перформанси; Променете ја насоката од режимот на надолнини во текот на летото во режим на ажурирање во текот на зимата.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки
  • Неодамнешно

Туника на врвови за хеланки за жени, скријте ја стомакот Туника лето краток ракав симпатична проток Хенли маици за хеланки

DEN 1505.60

Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена (Денешните зделки Голема промоција Купете 1 Заштедете 5%, ку

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени
  • Неодамнешно

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени

DEN 646.40

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]
  • Неодамнешно

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]

DEN 1499.20

Бренд : HTTMT Стврднат, мазен конус обезбедува брзи 45° ракети или еден или двоен круг Завртката со една сте�

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници
  • Неодамнешно

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници

DEN 832.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара