• Неодамнешно
Таблет Компјутер Случај Компатибилен Со Samsung GALAXY TAB A8 10.5 X200/X205 Таблет Случај Компатибилен Со Деца Отпорен На Удари ЛЕСЕН EVA Отпорен На Удар Заштитна Рачка Заштитен К?

Таблет Компјутер Случај Компатибилен Со Samsung GALAXY TAB A8 10.5 X200/X205 Таблет Случај Компатибилен Со Деца Отпорен На Удари

DEN 465.44
Достапно на барање

Количина на стоки

Компатибилен Компатибилен Со ЈАЗИЧЕТО Samsung Galaxy таб 4 7.Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини.Пријателски за деца, симпатичен, практичен и концизен дизајн на изглед.Пријателски случај Со рачки за носење Компатибилни со деца, рачките го прават многу лесно Компатибилен со мали раце за носење.Вклучен пакет : 1 x Отпорен На Удари, Куќиште ЗА МАСА ЕВА, други предмети што не се вклучени, удобен зафат и лесен за носење. Лесна тежина, издржлива, отпорна на удари.Куќиштето Направено со тешка ПЕНА ЕВА совршено Компатибилно со деца и возрасни.Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини.Куќиштето Направено со тешка ПЕНА ЕВА совршено Компатибилно со деца и возрасни.Компатибилен Компатибилен Со ЈАЗИЧЕТО Samsung Galaxy таб 4 7.Дизајн на заградата : Поддржете го вашиот таблет лесно и цврсто кога гледате видеа/филмови и повици, ослободувајќи ги рацете.Направено од лесен, издржлив , безбеден за деца, отпорен на удари ева и гумен материјал, обезбедува заштита од испакнатини и капки.Направено од лесен, издржлив , безбеден за деца, отпорен на удари ева и гумен материјал, обезбедува заштита од испакнатини и капки.Обезбедува дополнителна заштита од амортизација, отпорна на лизгање и против гребење.Креативен дизајн на штандот, Расплетувајќи ги 2-Те Симпатични држачи за палецот на грбот за да го застанете Табелот На бирото Компатибилен со хоризонтален агол на гледање без раце или позиција за пишување.Флексибилната гума ги покрива грбот, рамката и се протега преку екранот.Дизајн на заградата : Поддржете го вашиот таблет лесно и цврсто кога гледате видеа/филмови и повици, ослободувајќи ги рацете. Таблет Случај Компатибилен Со Деца Shockproof EVA1.Изработени од Нетоксична густа тешка ЕВА пена и гумен материјал во споредба со другиот материјал ЕВА е полесно да се исчисти и спаси.Зафатот за рачка што не се лизга е дизајниран да биде лесен Компатибилен со мали раце за држење и носење,исто така одговара на возрасните.0 " T230/T231, амортизер и отпорен на удари, безбеден Компатибилен со играње деца.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Притисни Меурчиња Фиџет Играчки Таблет Заштитна Обвивка Случај За Самсунг Галакси Таб А7 Лајт 8,7 инчи 2021[см-Т220Т225], Галакси
  • Неодамнешно

Притисни Меурчиња Фиџет Играчки Таблет Заштитна Обвивка Случај За Самсунг Галакси Таб А7 Лајт 8,7 инчи 2021[см-Т220Т225], Галакси

DEN 1.67

Лесно За ЧистењеИсплакнете го со вода и избришете го со чиста крпа, секогаш чувајте ја кутијата за i Pad ур

График4ју Музика Забелешка Дизајн На Шема Ултра Тенок Случај Паметен Држач за Покривање [Со Функција За Спиење/Будење] За Apple
  • Неодамнешно

График4ју Музика Забелешка Дизајн На Шема Ултра Тенок Случај Паметен Држач за Покривање [Со Функција За Спиење/Будење] За Apple

DEN 3.00

Компатибилен со : Apple i Pad Pro (12.9") Капакот е конструиран од едно парче полиуретан за заштита на предниот де�