• Неодамнешно
Џенифер Крв #8Б ВФ/НМ; Динамит стрип

Џенифер Крв 8Б ВФ/НМ; Динамит стрип

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Напишано од Фред Ван Ленте. Илустрирано Од Винченцо Федеричи. Точка : Џенифер Крв (Том. 2) #8Б Издавач : Динамитски Насловен Уметник : Џонатан Лау Писател : Фред Ван Ленте Уметник : Винченцо Федеричи Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Повеќе детали

Избор на купувачи