• Неодамнешно
Зона На Collectionерс Хд Колекција Ограничено Издание-Xbox 360

Зона На Collectionерс Хд Колекција Ограничено Издание-Xbox 360

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Голема брзина робот акција. Доживејте возбудлива борба со роботи со високи летови за разлика од она што сте го почувствувале порано. Зграби непријатели, ослободи виорот на сечилото штрајкови одблизу, и оган пиштоли од далечина, сите додека. Сите нови отворање анимации. Партнерство уште еднаш со легендарниот анимација куќа Изгрејсонце, Зона На Collectionерс Hd Колекција вклучува сосема нов отворање анимација, како и ре-рендери на оригиналниот отворање анимации ЗА ЗОЕ 1 и ЗОЕ 2. Постигнување и трофеј поддршка. Покажете ги вашите достигнувања. Вклучува демо За Метална Опрема Рајзинг : Одмазда. Погледнете го првиот слаштакуларен демо за следното издание На Коџима Продукција. Ограниченото Издание вклучува ексклузивна уметничка Книга и Саундтрак од 100 страници. Зоната На Колекцијата Enders HD означува враќање на два омилени натпревари НА fan PS2 Од Хидео Коџима, Зона На Enders и Нејзиното Продолжение Зона На Enders : 2-ри Тркач. Пристигнувајќи На Xbox 360 и Play Station 3 во целосно ремастериран формат со висока дефиниција, игрите имаат привлечно раскажување приказни За Хидео Коџима во комбинација со возбудливи борби со роботи во футуристички меѓупланетарен амбиент. Играчите контролираат брзи и моќни механичари (роботи) познати како Орбитални Рамки за да ги разнесат своите непријатели во заборав.

Повеќе детали

Избор на купувачи