• Неодамнешно
Крис Приказни-Плејстејшн 5

Крис Приказни-Плејстејшн 5

DEN 160.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Секој лик, НПЦ, непријател, па дури И Кралство има минато, сегашност и една или повеќе фјучерси, во зависност од вашите постапки! Прекрасно рачно нацртаната 2д уметност е анимирана рамка по рамка за да ги оживее можностите за разгранување во повеќе од 20 часа игра.165" преклопени, 23,38" х 16,5" се одвиваа. Моќната Временска Царица и нејзините сили се закануваат дека ќе предизвикаат катаклизма што ќе ги распарчи Кристалис и другите четири кралства во регионот. Како што растат силите На Кризбел, ќе направите избор со далекусежни последици за луѓето што ќе ги сретнете-последици што ќе влијаат на светот што ќе го доживеете во реално време во текот на вашето патување. За да го запрете Времето Царица и да ја препишете иднината на земјата, ќе тргнете на ужасно патување низ кралствата, ќе се сретнете и регрутирате моќни сојузници за да помогнете во борбата. Љубовно Писмо До Класичниот JRPGs-Инспирирано Од безвременски JRPGs, запознајте и регрутирајте уникатна екипа на соиграчи, предизвикајте огромен број непријатели и пробијте низ експанзивен свет. Крис Приказни е прекрасно, инди љубовно писмо до класичен Јрпгс со нова перспектива. Доживејте уникатна комбинација на разгранети приказни, иновативна борба и класична возбуда НА РПГ во возбудливото и незаборавно истражување На Кризните Приказни за тоа како нашите постапки одекнуваат низ времето. Совладајте ги нивните способности и уникатната Временска Магија На Кризбел за да ги надминете моќните непријатели-испратете ги во минатото за да се соочат со своето послабо, помладо јас, испратете непријател во иднина каде што подлегнале на целата штета на отровот што се применува во сегашноста, или креирајте свои стратегии во овој единствен борбен систем.

Повеќе детали

Избор на купувачи