• Неодамнешно
Надвор Од Доброто &засилувач; Злото [Преземете]

Надвор Од Доброто &засилувач; Злото [Преземете]

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Како акција-репортер Жад, фати ја вистината користејќи скришум, сила и духовитост. Внесете футуристички свет полн со измама и разоткријте го владиниот заговор. Ништо не е како што изгледа и разоткривањето на вистината е единствената надеж за слобода. Подгответе се за патување низ чуден и постојано менување на универзумот. Битка Со Даи-Џо техники на персоналот и мајстор таг-тим борбени комбинации.

Повеќе детали

Избор на купувачи