• Неодамнешно
Fdit ABS Пластични Електрични Жичен Аларм Звучник Рог Безбедност Сирена Безбедност Систем За Заштита Додатоци 10 ДО 28V

Fdit ABS Пластични Електрични Жичен Аларм Звучник Рог Безбедност Сирена Безбедност Систем За Заштита Додатоци 10 ДО 28V

DEN 575.68
Достапно на барање

Количина на стоки

вклучен пакет : 1 x сирена horn2 x завртки2 x цевки за проширување забелешка : 1. Лесно За Поврзување : Жичениот рог може да се поврзе со главниот мотор со излезен аларм, или може да се користи сам. Напонот на напојување не може да надмине 28 V.

Повеќе детали

Item Type:
Siren Horn
Material:
ABS plastic
Weight:
Approx. 306g/10.8oz
Size:
Approx. 10.5x10cm/4.1x3.9in
Application:
shopping malls, parks, schools, entertainment places, port machinery, construction machinery, lifting machinery, iron and steel metallurgy, electric power communication, wind power generation, Marine engineering shipbuilding and other industries have mature applications
Parameters:
Power Supply Mode:
DC 10 to 28V
Working Current:
Hibernation State:
≤5mA
Play Current:
≤850mA
Working Environment:
-20 to 55℃
Voice Frequency Format:
MP3
Horn Parameters:
8Ω 15W
Alarm Sound:
≥120dB
Key Function:
Short Press:
realize the volume level 6 cycle adjustment, voice synchronization output prompt
Long Press for 3 Seconds:
realize synchronous output voltage delay adjustment, voice prompt delay off or delay open
How to Use:
Can be connected based on the power supply voltage DC 10 to 28V.:
Package Included:
1 x Siren Horn:
2 x Screws:
2 x Expansion Tubes:
Note:
1. The power supply voltage cannot exceed 28V. If the voltage exceeds 28V, the device may not play properly or the device may be damaged.:
2. In power on ringing mode, the first voice is played by default.:
3. Only voice in MP3 format is supported. Please confirm the voice format before changing.:
External synchronous output control signal and 485 control play, please contact customer service to confirm in advance.:
Note:
The inside of the horn is not waterproof, please note that it can not face the water source

Избор на купувачи

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб