• Неодамнешно
Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари Пликови Хартија Црвени Пакети Пролет ?

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40
Достапно на барање

Количина на стоки

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пликови како подарок за нова година, роденден, свадба. Кинески Црвени Пакети : +кинески НОВОГОДИШЕН ЦРВЕН ПАКЕТ : Овие Кинески црвени пликови се направени од хартија, мазни и не се лесни . Треба само да го вметнете горниот капак во отворот за да го запечатите црвениот пакет. Подарок За Хонг Бао : светла боја и прекрасен дизајн на изглед го прават тоа многу деликатно и практично. Пролетен Фестивал Пликови За Пари : Лесни за отворање и затворање, така што лесно се ставате или вадите од нештата. Црвени Пакети Кинески : Flucky Пликови за пари Може Да се полнат со пари, картичка, златници или чоколадо, кои се убави за испраќање на вашите длабоки благослови до семејствата и пријателите за Време На Кинеската Нова Година, Божиќ и така натаму. Список на пакети 18 х Црвени Пакети Карактеристики-Големина : Околу 17,00Х9, 00Х0, 20см/6, 68Х3, 54Х0, 08инч Новогодишни Пакети. - Забелешка : случаен стил црвени коверти на новата година. - Материјал : Хартија Кинески Стил Пари Торба. - Боја : Црвена Хартија Пари Пакет. - Може да ви помогне безбедно да држите готовина, мал накит, мали честитки и така натаму кинески пари плик. - Со класични традиционални Кинески елементи, креативни и уникатни, добар подарок пакет за Новогодишен Подарок Готовински Пакет. - Лесно се отвора и затвора, така што лесно се ставате или вадите од нештата 2023 новогодишни материјали. - Елеганција и празничен изглед, доаѓаат со природно допирање чувство И убави бои Пролетен Фестивал Хонг Бао. - Усвојување на премиум и безбеден хартиен материјал, цврсти И издржливи Пакети Со Пари за терминска употреба.Информации За стоки црвени пликови За Зајаци дали наоѓате некои црвени пликови за Кинеската Нова година ? Ако е така, нашите производи ќе ги задоволат вашите барања, универзални црвени коверти со благослови, елегантни и креативни, помагајќи ви да поминете среќен пролетен фестивал!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа
  • Неодамнешно

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа

DEN 3.00

Читање Лупа Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба Читање Лупа практичниот лупа е

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
  • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони
  • Неодамнешно

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони

DEN 191.84

Нашите постери се изработени од квалитетен картон и обложени со ламиниран слој за миленичиња Тие се вод

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара
  • Неодамнешно

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара

DEN 287.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња торба за складирање алатки за скара во различни стилови, доволно