• Неодамнешно
Толпата Тржансен 16 -бит Касета за игра Sega MD со малопродажен кутија - ESPN Национална хокејска ноќна игра картичка за мегадрив Genesis System

Толпата Тржансен 16 -бит Касета за игра Sega MD со малопродажен кутија - ESPN Национална хокејска ноќна игра картичка за мегадрив

DEN 1425.60
Достапно на барање

Количина на стоки

1. Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив. 2. Сите предмети се тестирани. 3. Касети за игра само како што гледате на сликата. "Ако сте lубител на игри, тогаш не сакате да ја пропуштите картичката за касети за игри. Ние продаваме многу игри : Sega Mega Drive и Genesis, 16 -битни касети за игри Sega, кертриџ со 60 Pin FC Game, 46 Pin Multi Game Certidge, 46 Pin Ретка касета за игри, 72 пински NES Caster Caster, 64 битни N64 Caster Game, 16 битни 46 пински супер игра картичка. Ако имате какво било прашање, ве молиме слободно контактирајте не! “.

Повеќе детали

Избор на купувачи