• Неодамнешно
Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За Отпадоци Лесно Фиксирана, Кофа За Контејн?

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За

DEN 840.00
Достапно на барање

Количина на стоки

КАНТА ЗА ЃУБРЕ БЕЗ КАПАК : големината на оваа корпа за отпадоци е околу 15 Литри/ 4 Литри, што обезбедува доволно капацитет за држење отпадна хартија, дизајнот без капаци ви го олеснува складирањето и чистењето на ѓубрето, задолжителен додаток за затворени простории. И ИЗДРЖЛИВ : производот е изработен од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, нетоксичен, без мирис и безбеден, издржлив, не е лесен за деформација и оштетување, носивост и може да ви служи долго време. ФИКСНА КЕСА ЗА ЃУБРЕ : креативниот дизајн што може да се одвои може добро да ја поправи положбата на вреќата за ѓубре, вреќата за ѓубре од лизгање и да предизвика непотребни проблеми и е поудобна и стабилна. ЕДНОСТАВЕН и ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН : корпата за отпадоци е дизајнирана во едноставен и транспарентен стил, што е погодно за вас да ја видите акумулацијата на остатоци во кофата, додека одржувате модернаesетика, погодна за разни декоративни стилови. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Оваа разноврсна корпа за отпадоци е погодна за секоја просторија - било да е тоа канцеларија, кујна, бања или спална соба. Можете исто така да го подарите на вашето семејство или пријатели како подарок за загревање на куќата, тие ќе го сакаат. Карактеристики-Материјал : МИЛЕНИЧЕ.- Големина : Околу 27,00Х22, 00Х22, 00см/ 10, 61Х8, 65Х8, 65ин.- Капацитет : Околу 15Л. - Боја : Транспарентна. Пакет Вклучувајќи 1 х Корпа За Отпадоци.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
  • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање
  • Неодамнешно

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање

DEN 1.00

Налепниците со броеви што ги добивате може да се користат во широк спектар на прилики, што ги прави одли�