• Неодамнешно
Zweby 3000W чист синусен бранови инвертер 12 V/24V конвертор 110V 220V, чист синусен бран, континуирана моќност 1500W, инвертер за автомобили за мобилни телефони, компјутери, лапт?

Zweby 3000W чист синусен бранови инвертер 12 V/24V конвертор 110V 220V, чист синусен бран, континуирана моќност 1500W, инвертер

DEN 529.60
Достапно на барање

Количина на стоки

【Инвертер на чист синусен бран】 Ова е вистински чист инвертер на синусен бран, кој е стабилен и поефикасен. Може да претвори 12 V/24 V DC во 230 V AC. Може да се користи во итни ситуации, кампување, автомобили, домови, РВ, соларни. 【Инвертер со висока ефикасност】 Обезбедете континуиран излез 1500 W, врвен 3000 W континуирана излезна моќност. Ефикасноста на конверзијата е 95%, а излезната моќност може да се користи во различни видови опрема. 【Мулти-заштита】 Целосно ја заштити вашата опрема од пренапон, низок напон, преоптоварување, краток спој и прегревање. Мека технологија за почеток и изолиран дизајн на влез и излез. 【Широко користен】 Инверторот има универзални приклучоци и USB порти, кои се многу погодни за напојување на телевизори, мобилни телефони, лаптопи, i Pads, фрижидери за автомобили, фотоапарати, вежби за раце, опрема за кампување и опрема за мобилна канцеларија. 【Обезбедување на квалитет】 Цврстата метална обвивка може да обезбеди подобра заштита од паѓање и судир. Интегрираниот вентилатор ја намалува топлината и спречува тесните грла, продолжувајќи го животот на услугата. 【Инвертер на чист синусен бран】 Ова е вистински чист инвертер на синусен бран, кој е стабилен и поефикасен. Може да претвори 12 V/24 V DC во 230 V AC. Може да се користи во итни ситуации, кампување, автомобили, домови, РВ, соларни. 【Инвертер со висока ефикасност】 Обезбедете континуиран излез 1500 W, врвен 3000 W континуирана излезна моќност. Ефикасноста на конверзијата е 95%, а излезната моќност може да се користи во различни видови опрема. 【Мулти-заштита】 Целосно ја заштити вашата опрема од пренапон, низок напон, преоптоварување, краток спој и прегревање. Мека технологија за почеток и изолиран дизајн на влез и излез. 【Широко користен】 Инверторот има универзални приклучоци и USB порти, кои се многу погодни за напојување на телевизори, мобилни телефони, лаптопи, i Pads, фрижидери за автомобили, фотоапарати, вежби за раце, опрема за кампување и опрема за мобилна канцеларија. 【Обезбедување на квалитет】 Цврстата метална обвивка може да обезбеди подобра заштита од паѓање и судир. Интегрираниот вентилатор ја намалува топлината и спречува тесните грла, продолжувајќи го животот на услугата.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с