• Неодамнешно
Филтер за екранот за приватност на Aconetmax за 27 инчен компјутерски широк екран 16: 9, заштитник на заштитниот штит -штит -анти -сјај -Заштитен филм за заштитени светло -св

Филтер за екранот за приватност на Aconetmax за 27 инчен компјутерски широк екран 16: 9, заштитник на заштитниот штит -штит

DEN 1535.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Опција 2 (за компјутерски екрани само со подигната рамка) користи табулатори за монтирање на слајдови кои лесно се држат до рамката за приказ, овозможувајќи ви да го лизгате филтерот за екранот за приватност вклучено и исклучено по потреба. Опцијата 1 користи јасни ленти за лепило кои безбедно се прикачуваат на кој било компјутерски екран. 2x јасни ленти за лепило. Големина. 【Совршено за патувања и отворени работни места】- Екранот за приватност на компјутерот е идеално решение за давателите на здравствени услуги, мобилни работници, патници, студенти и деловни патници. 【Содржина на пакетот】- Секој пакет вклучува по еден филтер за приватност на приватност од 27 инчи [едната страна мат и едната страна сјајно], две комплети на јасни лепила, два сета табулатори за монтирање на слајдови и крпа за чистење на микрофибер. 1x филтер за приватност. 【Совршено за патувања и отворени работни места】- Екранот за приватност на компјутерот е идеално решение за давателите на здравствени услуги, мобилни работници, патници, студенти и деловни патници.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�

Смешна бања декор wallидна уметност симпатична крава лама магаре овци животни уметнички дела инспиративни фарма куќа дома wallид
  • Неодамнешно

Смешна бања декор wallидна уметност симпатична крава лама магаре овци животни уметнички дела инспиративни фарма куќа дома wallид

DEN 206.08

【Необразовани】 Wallидни уметности отпечатоци Необразовано секој постер приближно 8 x 10 инчи 【Висококв�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,