• Неодамнешно
Филтер за екранот за приватност на Aconetmax за 27 инчен компјутерски широк екран 16: 9, заштитник на заштитниот штит -штит -анти -сјај -Заштитен филм за заштитени светло -св

Филтер за екранот за приватност на Aconetmax за 27 инчен компјутерски широк екран 16: 9, заштитник на заштитниот штит -штит

DEN 1535.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Опција 2 (за компјутерски екрани само со подигната рамка) користи табулатори за монтирање на слајдови кои лесно се држат до рамката за приказ, овозможувајќи ви да го лизгате филтерот за екранот за приватност вклучено и исклучено по потреба. Опцијата 1 користи јасни ленти за лепило кои безбедно се прикачуваат на кој било компјутерски екран. 2x јасни ленти за лепило. Големина. 【Совршено за патувања и отворени работни места】- Екранот за приватност на компјутерот е идеално решение за давателите на здравствени услуги, мобилни работници, патници, студенти и деловни патници. 【Содржина на пакетот】- Секој пакет вклучува по еден филтер за приватност на приватност од 27 инчи [едната страна мат и едната страна сјајно], две комплети на јасни лепила, два сета табулатори за монтирање на слајдови и крпа за чистење на микрофибер. 1x филтер за приватност. 【Совршено за патувања и отворени работни места】- Екранот за приватност на компјутерот е идеално решение за давателите на здравствени услуги, мобилни работници, патници, студенти и деловни патници.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб