• Неодамнешно
Максимална замена за вакуумски филтер за Eureka Vac дел # EF6, EF-6, 69963-4, 83091-1, 83091, 69963 | Компатибилен со вакуумските модели на Еурека AS1000, AS1001, SM1155A, AS1008AX, AS3012A

Максимална замена за вакуумски филтер за Eureka Vac дел EF6, EF-6, 69963-4, 83091-1, 83091, 69963 | Компатибилен со вакуумските

DEN 190.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Овој дел за замена е исто така еднократно за да можете да уживате во филтерот многу подолго. Заменете го филтерот за 3 до 6 месеци, или кога сметате дека не цица толку прашина како порано, така што вашата правосмукалка може да се искористи за неговите максимални перформанси. Цица и стапица на нечистотијата, прашината и другите несакани честички лесно во филтерот, така што вашиот вакуум може да работи двојно напорно за да го исчисти околината. Кажете збогум на акумулираната прашина и остатоци во вашето домаќинство со овој филтер за замена за вакуумот на Еурека! Парови со кој било од моделите AS1001, ASM1155 A, AS1008 AX, AS3012 A, овој филтер може да ги исчисти фините честички од вашиот под и wallsидовите додека го извршува вакуумот со оптимални перформанси. Loveе ги сакате вашите ново исчистени подови и wallsидови веднаш штом ќе ги испробате нашите филтри за замена со вашата правосмукалка. Пробај сега! Спецификации : Компатибилен со : Eureka Vacuum AS1000, AS1001, ASM1155 A, AS1008 AX, AS3012 A Заменува делови : #EF6, EF-6, 69963-4, 83091-1, 83091, 69963 Тип на филтер : ХЕПА Тежина : 2,4 мл (по точка) Димензии. Овој филтер може да се употреби. Без мускули, без инсталирање врева едноставно отстранете го постариот филтер и заменете го со овој нов кертриџ за филтрирање. Заменете го филтерот за 3 до 6 месеци, или кога сметате дека не цица толку прашина како порано, така што вашата правосмукалка може да се искористи за неговите максимални перформанси. Чистиот и здрав начин на живот Заменувањето на филтрите на Еурека ВАС и вакуумите во стилот на ХЕПА треба да помогнат во исчистете ја вашата област од прашина и нечистотија. Овој филтер помага да се задржи домаќинството подалеку од несакани честички за да можете да уживате во поздраво живеење. Бренд со седиште во САД со 30-дневна гаранција и поддршка за услуги на клиентите. : 9,5 x 3 x 1 инчи (по ставка) Количина : 2 Бренд : Maximal Power SKU : 1922x2 Белешка : Заменете ги на секои 3-6 месеци за оптимално филтрирање со правосмукалката. Заменски вакуумски филтерски парови со вакуумски модели на Еурека AS1000, AS1001, SM1155 A, AS1008 AX, AS3012 A за оптимална нега на подот и чистење на вакуум. Без муслии, без инсталација на гужва, за да можете да потрошите помалку време обидувајќи се да дознаете како да го инсталирате и повеќе време за да направите вистинско чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,
  • Неодамнешно

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дист�

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор
  • Неодамнешно

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор

DEN 1.00

9 inboom : 15cm / 25cmpower : Led Светло 24wfan Мотор Моќност : 65wwind брзина : 3 Брзина Вентилатор Ножот : 3 Парчињакористете �

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем
  • Неодамнешно

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем

DEN 1159.84

ЕМФ ЗАШТИТА.МИР НА УМОТ Тој е добро дизајниран да одговара на повеќето жени и мажи Ефикасност од 99,9% Зашт

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа
  • Неодамнешно

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа

DEN 284.80

Може да биде совршен подарок или како подарок за загревање на куќата За Држачот за стапчиња за Јадење н�

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822
  • Неодамнешно

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822

DEN 1.33

Мода, висок квалитет 2.Материјал : Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде...

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo
  • Неодамнешно

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo

DEN 742.40

? Нуди целосна заштита низ целиот уред и го штити вашиот уред од секојдневните испакнатини, гребнатини, �

Гардероба Кутија За Гардероба Организатор Кутија За Складирање Чевли Пластична Чиста Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат
  • Неодамнешно

Гардероба Кутија За Гардероба Организатор Кутија За Складирање Чевли Пластична Чиста Организатор На Чевли Што Може Да Се Редат

DEN 524.00

Кутија За Складирање чевли тоа може ефикасно да помогне во организирањето на вашите предмети и да биде �