• Неодамнешно
#C07H18 Детска Дигитална Камера За Деца Подароци Камера За Деца 3 10 Годишен 3 5инчен Екран

C07H18 Детска Дигитална Камера За Деца Подароци Камера За Деца 3 10 Годишен 3 5инчен Екран

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Кога Децата Земаат Детска Камера, Само Отворете Го Клучот, Тогаш Можете Да Уживате Во Забавата При Земање. Значи, Вашето Дете Не Мора да се Грижи Дали Ќе Остане Без Батерија, Може да се Полни Со Усб-Кабел со Компјутер или Други Уреди. 5 Видови На Едукативна Игра, Уживајте Во Вашето Среќно Време Спецификации Екран На Екранот : 3,5 Инчи Капацитет На Батеријата : 600mahchargent Време : 1,0-2,0 Часовен Напон На Полнење : Dc 5 V/1 Aexternal Sd Картичка : Max 32 Gb Sd Картичка(Не Вклучува)Резолуција На Предна/Задна Леќа : 3624 X2448 (8 Mp)Резолуција За Снимање На Предна/Задна Леќа : 1280x720tips1) Овој Производ Не Треба Да Се Користи Во Водена Или Влажна Средина.3) Детската Камера Нема Да Фотографира Или Снима Видеа Додека Не Вметнете Sd Картичка.4) Првиот Пат Кога Ја Користите Камерата, Ве Молиме Наполнете Ја На Почетокот, А Потоа Форматирајте Ја Еднаш За Да Обезбедите Помазна Работа На Камерата И Подобар Ефект На Расчистување На Пикселите! Пакетот Вклучуваше 1x Детска Камера1x Usb Кабел1x Јаже. Камера Интелнт Фокус, Висока Резолуција6. Ако Позадината Има Силна Светлина, Камерата Ја Разредува Ре За Да Ја Направи Изречената Слика Да Изгледа Пореална. Usb Преносливо Полнење + Tf Складирање (Не Вклучува) 7. Доколку Е Оштетен, Контактирајте Не За Сервисирање И Поправка.2) Вградената Литиумска Батерија од 600мах не Може да се Расклопи и Замени. Повеќе Функции, Врз Основа На Оригиналното Снимање Фотографии, Снимање Видео, Репродукција, Зголемување На Само-Тајмерот.Карактеристики 1. Предвремено затворање.①Повеќе Функции Со Висок Капацитет И Надградени Нови Детски Камери И Видео Камери Доаѓа Со.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2
  • Неодамнешно

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

DEN 191.52

Восок На Восок Надвор ! ① ПОЕФИКАСНО : Ако ја имате вистинската ракавица за перење автомобили, малку мас�

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено
  • Неодамнешно

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено

DEN 6098.24

Три температури во боја и девет нивоа на осветленост се прилагодливи Мека светлина на цел екран, без бли

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа
  • Неодамнешно

Кабилок Садови За Чување Корпа Кабинет Фиока За Складирање Фиока Нерѓосувачки Сад Решетката За Сушење Стапчиња За Јадење Корпа

DEN 284.80

Може да биде совршен подарок или како подарок за загревање на куќата За Држачот за стапчиња за Јадење н�

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем
  • Неодамнешно

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем

DEN 1159.84

ЕМФ ЗАШТИТА.МИР НА УМОТ Тој е добро дизајниран да одговара на повеќето жени и мажи Ефикасност од 99,9% Зашт

Сезона за лов на елени на налепница за винил за декорации за автомобили камиони Виндоус браници wallsидови лаптопи итн. - Излупете
  • Неодамнешно

Сезона за лов на елени на налепница за винил за декорации за автомобили камиони Виндоус браници wallsидови лаптопи итн. - Излупете

DEN 127.20

Долготрајни : Декларациите се отпечатени со употреба на високо квалитетно мастило и ламинирани за долг�

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи
  • Неодамнешно

ПОКСИМИ Бебе Момчиња Бејзбол Капа Мало Дете Сонце Капи Рамен Раб Дете Камионџија Шапка Диносаурус Девојка Лето Памук Капи

DEN 2.33

It секогаш држете ја главата на бебето ладна и удобна подалеку од сонце Со својата лесна тежина, ова капа�

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата
  • Неодамнешно

Lcepcy лесен тренинг шорцеви женски удобни еластични спортови на половината за спортски шорцеви брзо суви јога шорцеви салата

DEN 126.08

Лесен и брз сув : женските обични шорцеви се изработени од удобна и мека ткаенина, дишење, пријателски за

20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда
  • Неодамнешно

20 галон торба за наводнување на дрво, бавно ослободување торба за наводнување капка заводнување торба за заштеда на вода заштеда

DEN 2.00

Торба за наводнување на дрвјата 20 галон е одличен дизајн за чување свежо засадени дрвја наводени Може д�

Официјален стаклен кревет Ендер 3 Надграден, висока тврда трајна стаклена платформа за 3Д печатач, плоча за градење на стакло
  • Неодамнешно

Официјален стаклен кревет Ендер 3 Надграден, висока тврда трајна стаклена платформа за 3Д печатач, плоча за градење на стакло

DEN 0.67

Лесно е да се отстрани моделот во рок од 1 минута : облогата на микропорозниот композитен материјал има м