• Неодамнешно
Jinyedq 0.75 19mm Копче За Заклучување Прекинувач Со HALO ПРСТЕН LED, Метален Водоотпорен Прекинувач 5 Pin 1NO 1NC Фиксна Самозаклучување со Приклучок за Жица (12-24v.Зелена)

Jinyedq 0.75 19mm Копче За Заклучување Прекинувач Со HALO ПРСТЕН LED, Метален Водоотпорен Прекинувач 5 Pin 1NO 1NC Фиксна Самозаклучување

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

СОСЕМА НОВ ПРЕКИНУВАЧ СО КОПЧЕ ЗА ПРИТИСКАЊЕ : Рејтинг : 3-5А, 12-24В ; Големина На Дупка За Монтирање : 0,75" 19мм; Тип На Работа : Заклучување; Притиснете го, ВКЛУЧЕНО; Турнете го повторно, ИСКЛУЧЕНО. Конфигурација на контакт : 1 NNO 1 NC.Прекинувачот има 5 Видови На Светли И Удобни Светла.Емитување Боја : Црвена / Жолта / Сина / Зелена / Бела. ЛЕСНО ЗА ПОВРЗУВАЊЕ : има 5 Пина, Прекинувач За Копче За Вклучување/исклучување На Жичана Врска со Повеќекратно Поврзување Со ОРЕОЛ ПРСТЕН, Прекинувачот И LED Прстенестото Светло е Одвоено, LED Светлото Може Да Биде Вклучено Цело време Или Само Вклучено Кога Прекинувачот е ВО РЕЖИМ НА ВКЛУЧУВАЊЕ, Зависи Од Тоа Како го Поврзувате. ИЗДРЖЛИВ : Висококвалитетна Големина На Дупка За Монтирање На Метален Материјал : 0,75" 19мм; Тип На Работа : Заклучување; Турнете го, ВКЛУЧЕНО; Турнете го повторно, ИСКЛУЧЕНО. Конфигурација на контакт : 1 NNO 1 NC.Прекинувачот има 5 Видови На Светли И Удобни Светла.Емитување Боја : Црвена / Жолта / Сина / Зелена / Бела. ЛЕСНО ЗА ПОВРЗУВАЊЕ : има 5 Пина, Прекинувач За Копче За Вклучување/исклучување На Жичана Врска со Повеќекратно Поврзување Со ОРЕОЛ ПРСТЕН, Прекинувачот И LED Прстенестото Светло е Одвоено, LED Светлото Може Да Биде Вклучено Цело време Или Само Вклучено Кога Прекинувачот е ВО РЕЖИМ НА ВКЛУЧУВАЊЕ, Зависи Од Тоа Како го Поврзувате. ИЗДРЖЛИВ : Висококвалитетен Метален Материјал и Водоотпорна Заштита IP73 Може да се Користи во Влажна и Лоша Средина. ШИРОКА ПРИМЕНА : Прекинувачот Може да се Користи Во Модифициран Мотоцикл За Автомобили, Прекинувач За Светилки За Компјутерски Апарати, Индустриска Контрола, Контрола на Пристап И Така Натаму. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 парчиња x Прекинувач на Копчето+1 парчиња x Жичен Конектор.

Повеќе детали

Избор на купувачи

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �

ФЕПИТО 30 Пакувања Неонска Боја Партија Очила За Сонце Рефус За роденден забава Материјали Третираат Торба Полнила За Плажа
  • Неодамнешно

ФЕПИТО 30 Пакувања Неонска Боја Партија Очила За Сонце Рефус За роденден забава Материјали Третираат Торба Полнила За Плажа

DEN 415.84

Количина : вклучува 30 парчиња Детски Очила за Сонце, 10 бои; Издржливи материјали : изработени од полипроп

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината Се

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
  • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна
  • Неодамнешно

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна

DEN 372.80

Име на производот : печат клип Карактеристики на производот : овој производ прифаќа висококвалитетен за

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За
  • Неодамнешно

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За

DEN 840.00

КАНТА ЗА ЃУБРЕ БЕЗ КАПАК : големината на оваа корпа за отпадоци е околу 15 Литри / 4 Литри, што обезбедува д