• Неодамнешно
Jinyedq 0.75 19mm Копче За Заклучување Прекинувач Со HALO ПРСТЕН LED, Метален Водоотпорен Прекинувач 5 Pin 1NO 1NC Фиксна Самозаклучување со Приклучок за Жица (12-24v.Зелена)

Jinyedq 0.75 19mm Копче За Заклучување Прекинувач Со HALO ПРСТЕН LED, Метален Водоотпорен Прекинувач 5 Pin 1NO 1NC Фиксна Самозаклучување

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

СОСЕМА НОВ ПРЕКИНУВАЧ СО КОПЧЕ ЗА ПРИТИСКАЊЕ : Рејтинг : 3-5А, 12-24В ; Големина На Дупка За Монтирање : 0,75" 19мм; Тип На Работа : Заклучување; Притиснете го, ВКЛУЧЕНО; Турнете го повторно, ИСКЛУЧЕНО. Конфигурација на контакт : 1 NNO 1 NC.Прекинувачот има 5 Видови На Светли И Удобни Светла.Емитување Боја : Црвена / Жолта / Сина / Зелена / Бела. ЛЕСНО ЗА ПОВРЗУВАЊЕ : има 5 Пина, Прекинувач За Копче За Вклучување/исклучување На Жичана Врска со Повеќекратно Поврзување Со ОРЕОЛ ПРСТЕН, Прекинувачот И LED Прстенестото Светло е Одвоено, LED Светлото Може Да Биде Вклучено Цело време Или Само Вклучено Кога Прекинувачот е ВО РЕЖИМ НА ВКЛУЧУВАЊЕ, Зависи Од Тоа Како го Поврзувате. ИЗДРЖЛИВ : Висококвалитетна Големина На Дупка За Монтирање На Метален Материјал : 0,75" 19мм; Тип На Работа : Заклучување; Турнете го, ВКЛУЧЕНО; Турнете го повторно, ИСКЛУЧЕНО. Конфигурација на контакт : 1 NNO 1 NC.Прекинувачот има 5 Видови На Светли И Удобни Светла.Емитување Боја : Црвена / Жолта / Сина / Зелена / Бела. ЛЕСНО ЗА ПОВРЗУВАЊЕ : има 5 Пина, Прекинувач За Копче За Вклучување/исклучување На Жичана Врска со Повеќекратно Поврзување Со ОРЕОЛ ПРСТЕН, Прекинувачот И LED Прстенестото Светло е Одвоено, LED Светлото Може Да Биде Вклучено Цело време Или Само Вклучено Кога Прекинувачот е ВО РЕЖИМ НА ВКЛУЧУВАЊЕ, Зависи Од Тоа Како го Поврзувате. ИЗДРЖЛИВ : Висококвалитетен Метален Материјал и Водоотпорна Заштита IP73 Може да се Користи во Влажна и Лоша Средина. ШИРОКА ПРИМЕНА : Прекинувачот Може да се Користи Во Модифициран Мотоцикл За Автомобили, Прекинувач За Светилки За Компјутерски Апарати, Индустриска Контрола, Контрола на Пристап И Така Натаму. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 парчиња x Прекинувач на Копчето+1 парчиња x Жичен Конектор.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита
  • Неодамнешно

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор ★ Удобна рачка з�

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4
  • Неодамнешно

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4

DEN 575.84

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење Железо �

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени
  • Неодамнешно

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени

DEN 646.40

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из