• Неодамнешно
Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај, Одлична Заштита како Влошки за Кревети И В

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Најдобро Во Класа Апсорпција-Бран 30 х 36 Инконтиненција Кревет Влошки функција комерцијален супер абсорбента јадро со додадени компоненти за да се обезбеди инконтиненција заштита за кревети, мебел и подови. Дизајнирани со 6 слоја напреден супер апсорбирачки полимер, овие влошки за инконтиненција за еднократна употреба се сушат за 60 секунди, заклучувајќи ја влагата и течностите за да ја заштитат кожата од мацерација и намалувајќи ја p H вредноста на урината за да се елиминира мирисот. Направени Во Сад Тешки Апсорпциони Влошки За Еднократна Употреба За Еднократна Употреба-Се Одликува со мек дијамантски ватиран горен лист и супер абсорбента јадро за брзо заклучување на влагата и урината и ги прави во гел. 30 х 36 инчи. Овие ефективни влошки за кревети за инконтиненција се лесни за употреба на сите видови кревети и се дизајнирани за употреба од деца, возрасни, постари лица, мажи, жени, па дури и домашни миленици. Секоја подлога се подложува на 100% визуелна, проверка на квалитетот и секоја серија мора да помине низ ригорозно тестирање на перформансите за да ги постигнеме нашите критериуми за прифаќање. Направени Во Сад Тешки Апсорпциони Влошки За Еднократна Употреба За Еднократна Употреба-Се Одликува со мек дијамантски ватиран горен лист и супер абсорбента јадро за брзо заклучување на влагата и урината и ги прави во гел. Ако сте сопственик на домашно милениче, можете да ги користите овие влошки за нокшир за обука на мочање на вашето кученце или куче кога ќе треба да одат на итно ви!.Овие големи влошки за инконтиненција од болнички степен со WMP ефикасно ја апсорбираат и заклучуваат урината за да ги елиминираат непријатните влажни закрпи, баричките и мирисите, зголемувајќи ја удобноста на вас, вашето дете или вашата сакана во текот на денот и ноќта и заштитувајќи ги вашите чаршафи. За домашна или комерцијална употреба. Медицинските подлоги со бранови имаат најквалитетни материјали, комбинирани заедно токму овде во САД или во една од нашите други фабрики ширум светот, за да произведеме производ што би го користеле за да се грижиме за нашите семејства. Овој систем за квалитет е развиен внатрешно На Бран и е наменет да го испорача најквалитетниот производ што можеме да го произведеме.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт