• Неодамнешно
X Autohaux DE8T1A180AA Систем за мониторинг на притисок на гумите TPMS за замена на сензорите за Ford Focus 2011-2013

X Autohaux DE8T1A180AA Систем за мониторинг на притисок на гумите TPMS за замена на сензорите за Ford Focus 2011-2013

DEN 207.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Строго следете ги стандардите за производство на ОЕ и референтниот број на ОЕ е DE8 T1 A180 AA. Главната функција е да го следи внатрешниот притисок во гумите и да ви овозможи да ја знаете состојбата на гумата. Високо ниво на точност и чувствителност, подобрување на безбедноста на вашето возило. Совршена замена на задниот дел, директно заменете го стариот. Ова е производ што не е ОЕМ!. Број на ОЕ : DE8 T1 A180 AA. Боја : Црна. Материјал : пластика, метал, гума. Фреквенција 315 MHz. Дијаметар на низата : M8 X0.8. Големина : 6,7x5.5x1.5cm / 2.64 "x2.17" x0.59 "(l*w*h). OE Број : DE8 T1 A180 AA. FIT FOR FORD TAURUS 2011-2013, за Ford Focus 2011-2013, за Ford за Mustang 2011-2013, за Ford Fusion 2010-2013, за Ford Escape 2009, 2011-2013, за Ford F-150 2009-2013, за Ford Fiesta 2011-2013, за Ford E-15015013, за Ford E- 250 2011-2013, за Ford Edge 2011-2013, за Ford Explorer 2011-2013, за Ford Flex 2011-2013, за Ford Expedition 2011-2013. Сензорот за мониторинг на гума-притисок (TPMS) беше дизајниран да го следи воздушниот притисок внатре Пневматските гуми на различни типови возила. Мала големина, мала тежина, голема точност на притисокот на гумите на гумите и лесна инсталација, исто така може да издржи груби околини. Лесно се инсталира и не е потребен дополнителен хардвер. OE Број : DE8 T1 A180 AA. Fit for Ford Taurus 2011-2013, за Ford Focus 2011-2013, за Ford за Mustang 2011-2013, за Ford Fusion 2010-2013, за Ford Escap Fiesta 2011-2013, за Ford E-150 2011-2013, за Ford E-250 2011-2013, за Ford Edge 2011-2013, за Ford Explorer 2011-2013, за Ford Flex 2011-2013, за Ford Expedition 2011-2013 . Сензорот за мониторинг на притисок на гумите (TPMS) беше дизајниран да го следи притисокот на воздухот во пневматските гуми на различни типови возила. Мала големина, мала тежина, голема точност на сензори на притисок на гумите и лесна инсталација, исто така може да издржи и груби околини. Лесно за инсталирање и не бара дополнителен хардвер.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
 • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни
 • Неодамнешно

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни

DEN 0.67

фарови компатибилен со фолксваген туран фолксваген кади 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Производ : Инсталација На �

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
 • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
 • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За
 • Неодамнешно

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За

DEN 840.00

КАНТА ЗА ЃУБРЕ БЕЗ КАПАК : големината на оваа корпа за отпадоци е околу 15 Литри / 4 Литри, што обезбедува д

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
 • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
 • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
 • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени
 • Неодамнешно

LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки
 • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки

DEN 0.67

Големина : 1,3 / 8Х3, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За
 • Неодамнешно

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За

DEN 1.67

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�