• Неодамнешно
Комплет за ажурирање на двојна Z-оска на Jahour Ender 3 со олово завртка за завртки Stepper Motor Dual Z оска на оска, завртки за надградба на завртки за Ender 3 Ender 3 Pro Ender 3 V2 3D печатач

Комплет за ажурирање на двојна Z-оска на Jahour Ender 3 со олово завртка за завртки Stepper Motor Dual Z оска на оска, завртки

DEN 479.68
Достапно на барање

Количина на стоки

Исто така, добија 2 парчиња од 0,4 мм млазници и 0,3/0,5/0,6мм млазница секоја од нив. Лесно и едноставно за работа, не се потребни други алатки. Исто така, добија 2 парчиња од 0,4 мм млазници и 0,3/0,5/0,6мм млазница секоја од нив. Изработено со висококвалитетен метален материјал, издржлив, цврст и долг животен век. Базата на моќност треба да биде изработена од метални материјали за да се обезбеди цврста инсталација. Двојната Z структура работи непречено. Двојна структура на оската Z, мазна и стабилна работа, намалете ја тешкотијата на израмнување и времето на израмнување. Употреба : За да го надградите 3 D печатачот во типот на двојна z оска, во голема мерка подобрување на стабилноста на печатачот. Двојна структура на оската Z, мазна и стабилна работа, намалување на тешкотијата на израмнување и времињата на израмнување и печатење на поголема точност. Двојниот комплет за надградба на Z-оска е компатибилен со за Ender 3/3 S/Pro 3 D печатач. Изработено со висококвалитетен метален материјал, издржлив, цврст и долг животен век. Комплет за надградба на завртки со двојна оска оска широко користен за Ender 3 Ender 3 Pro Ender 3 V2 3 D печатач. Список на пакети 1x 4x 42-34 Sepper Motor 1x 365mm Олово завртка со месинг Орев 1x Флексибилно спојување 2x Водечки држач за лежиште на завртки 2x Z-оска степер моторни мотори 2x t8x8 анти-повратни месини од месинг 1x T8 водечка заграда за завртки за завртки 1x двојна z Stepper Cable 1x Ауксилични алатки : Завртки, клучеви 1x Прирачник за хартија 5x млазници : 2 парчиња од 0,4мм и 0,3/0,5/0,6мм млазница секоја од нив.Z Motor Fixed Seat CNC обработка на CNC За да се обезбеди вертикалност, да се подобри проблемот со аголот на пластичниот навален калап. Двојниот пакет за ажурирање на оската Z-оска ги вклучи сите потребни делови за надградба на двојна Z-оска. Двојниот пакет за ажурирање на оската Z-оска ги вклучи сите потребни делови за надградба на двојна Z-оска. Базата на моќност треба да биде изработена од метални материјали за да се обезбеди цврста инсталација. Ender 3 Dual Z Axis Kit Dupgrade Kit изработен од висококвалитетен метален материјал, издржлив, цврст и долг животен век. Z Motor Fixed Seat CNC обработка на CNC За да се обезбеди вертикалност, да се подобри проблемот со аголот на пластичниот навален калап.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки

DEN 0.67

Големина : 1,3 / 8Х3, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот
  • Неодамнешно

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот

DEN 191.84

Пакетот вклучува : 100 парчиња вреќи за складирање храна што може повторно да се затворат во едно пакувањ�

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб