• Неодамнешно
1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени Капаци Организатор На Храна Вијала Дисп

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80
Достапно на барање

Количина на стоки

54(висина Х ширина). Кујната е често неуредна поради многуте работи.- Капакот е направен од природно дрво, безбеден и еколошки. Големина 250ГР : Приближно 70мм х 90мм/2,75 х 3,54(Висина х Ширина);450гр големина : Приближно 100мм х 90мм/3,9 х 3,54(Висина х Ширина);750гр Големина : Приближно 150мм х 90мм/5,9 х 3,54(Висина х Ширина);950гр големина : Приближно 190мм х 90мм/7,5 х 3.- Стаклениот материјал е отпорен на високи температури и може да се стави и во фрижидер без никакво оштетување.- Теглата за складирање храна е добра за чување сува храна,чај,каса, бонбони и така натаму - капакот на стаклената кујнска тегла за храна е направен од дрво што не е штета на храната и човечките луѓе. Со оваа стаклена тегла, храната може лесно да се чува и уредно да се става во кујната.Лесно се чистат, брзо се чистат.Лесно се чистат, брзо се чистат.Капакот е направен од природно дрво, безбеден и еколошки. Бамбусовиот Капак и силиконскиот запечатувачки прстен го одржуваат воздухот надвор. Со оваа стаклена тегла,храната може лесно да се чува и уредно да се става во кујната.- Бидете изработени од стаклен материјал кој е издржлив да ви даде најдобра вредност за вашите пари-лесно може да се користи за различни намени милион пати, овие стаклени тегли за зачини се исто така многу лесни за чистење.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако има некое прашање за нашиот производ,ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Боја : Јасно;Материјал : Стакло;Капацитет : Еве 4 големини За вашиот избор(250 G/450 G/750 G/950 G); Пакет Вклучувајќи : 1 ПАРЧИЊА од секоја нарачка. Запечатувачки прстен со дрвен капак направете ја внатрешната храна отсечена однадвор за да ја одржите вашата храна свежа. Тегли со задебелени стаклени садови за складирање храна за да ги задоволат вашите дневни потреби. Одлично за складирање на различни содржини, вклучувајќи конзерви, џемови, оџаци, ориз, шеќер, брашно, чај, кафе, зачини, бисквити,бонбони, грав и многу повеќе.- Кујната е често неуредна поради многуте работи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
  • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
  • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони
  • Неодамнешно

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони

DEN 191.84

Нашите постери се изработени од квалитетен картон и обложени со ламиниран слој за миленичиња...

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки