• Неодамнешно
uxcell метричка рака Допрете M12 Thread 1 Pitch 4 директно флејти H2 АЛЕЛ Алатка Алатка за челик дно и завртка за завртки Поставете алатки за прислушување за поправка на 1 пар

uxcell метричка рака Допрете M12 Thread 1 Pitch 4 директно флејти H2 АЛЕЛ Алатка Алатка за челик дно и завртка за завртки Поставете

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Широки апликации : Комплетот за чешма на конецот се користи за повторно навојни или заглавени нишки. Додадете соодветно масло за прислушување за навои со повисок квалитет и потрајни чешми за завртки. Погодно за прислушување преку или плитки дупки во благи челици, алуминиум, железо, бакар, тврда пластика. Допрете сет : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Директната чешма на флејта обезбедува брзо отстранување на чипови за ефикасно навој, чисти навои без закопчиња, универзален квадрат. Челични челични челик 9 SICR : челик 9 SICR е најчесто користен челик со алатка со ниска легура со висок капацитет на зацврстување, голема отпорност на абење и сечење на мала брзина. Допрете сет : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Допрете за дното : генерирајте нишки на дното на дупките. Подавањата на рацете се управуваат со клучеви од чешма. Челични челични челик 9 SICR : челик 9 SICR е најчесто користен челик со алатка со ниска легура со висок капацитет на зацврстување, голема отпорност на абење и сечење на мала брзина. Тие исто така се поделени на чешми за рака и масивни чешми според употребата. Трапи на рацете : Главно за употреба на рацете, користени со клучеви од чешма. Трапи на рацете : Главно за употреба на рацете, користени со клучеви од чешма. Погодно за прислушување преку или плитки дупки во благи челици, алуминиум, железо, бакар, тврда пластика.Метрички славини : Големина на низата : М12; Терен : 1; Шанк -странична ширина : 7,5мм / 0,3 инчи; Должина на низата : 25мм / 0,98 инчи; Вкупна должина : 63мм / 2,48 инчи. Додадете соодветно масло за прислушување за навои со повисок квалитет и потрајни чешми за завртки. Славините можат да се поделат на права чешми за флејта, спирални чешми за навој, чешми за спирални точки и чешми за формирање на навој. Машински чешми се предлага да се користат со чешма со чешма со заштита од преоптоварување, а употребата на рацете или употребата на електрични вежби е лесно да се предизвика кршење на чешмата. Директната чешма на флејта обезбедува брзо отстранување на чипови за ефикасно навој, чисти навои без закопчиња, универзален квадрат. Метрички славини : Големина на низата : М12; Терен : 1; Шанк -странична ширина : 7,5мм / 0,3 инчи; Должина на низата : 25мм / 0,98 инчи; Вкупна должина : 63мм / 2,48 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона