• Неодамнешно
uxcell метричка рака Допрете M12 Thread 1 Pitch 4 директно флејти H2 АЛЕЛ Алатка Алатка за челик дно и завртка за завртки Поставете алатки за прислушување за поправка на 1 пар

uxcell метричка рака Допрете M12 Thread 1 Pitch 4 директно флејти H2 АЛЕЛ Алатка Алатка за челик дно и завртка за завртки Поставете

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Широки апликации : Комплетот за чешма на конецот се користи за повторно навојни или заглавени нишки. Додадете соодветно масло за прислушување за навои со повисок квалитет и потрајни чешми за завртки. Погодно за прислушување преку или плитки дупки во благи челици, алуминиум, железо, бакар, тврда пластика. Допрете сет : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Директната чешма на флејта обезбедува брзо отстранување на чипови за ефикасно навој, чисти навои без закопчиња, универзален квадрат. Челични челични челик 9 SICR : челик 9 SICR е најчесто користен челик со алатка со ниска легура со висок капацитет на зацврстување, голема отпорност на абење и сечење на мала брзина. Допрете сет : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Допрете за дното : генерирајте нишки на дното на дупките. Подавањата на рацете се управуваат со клучеви од чешма. Челични челични челик 9 SICR : челик 9 SICR е најчесто користен челик со алатка со ниска легура со висок капацитет на зацврстување, голема отпорност на абење и сечење на мала брзина. Тие исто така се поделени на чешми за рака и масивни чешми според употребата. Трапи на рацете : Главно за употреба на рацете, користени со клучеви од чешма. Трапи на рацете : Главно за употреба на рацете, користени со клучеви од чешма. Погодно за прислушување преку или плитки дупки во благи челици, алуминиум, железо, бакар, тврда пластика.Метрички славини : Големина на низата : М12; Терен : 1; Шанк -странична ширина : 7,5мм / 0,3 инчи; Должина на низата : 25мм / 0,98 инчи; Вкупна должина : 63мм / 2,48 инчи. Додадете соодветно масло за прислушување за навои со повисок квалитет и потрајни чешми за завртки. Славините можат да се поделат на права чешми за флејта, спирални чешми за навој, чешми за спирални точки и чешми за формирање на навој. Машински чешми се предлага да се користат со чешма со чешма со заштита од преоптоварување, а употребата на рацете или употребата на електрични вежби е лесно да се предизвика кршење на чешмата. Директната чешма на флејта обезбедува брзо отстранување на чипови за ефикасно навој, чисти навои без закопчиња, универзален квадрат. Метрички славини : Големина на низата : М12; Терен : 1; Шанк -странична ширина : 7,5мм / 0,3 инчи; Должина на низата : 25мм / 0,98 инчи; Вкупна должина : 63мм / 2,48 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...