• Неодамнешно
ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни Нокти Со Дизајн Акрилик Стап На Нок

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84
Достапно на барање

Количина на стоки

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање. Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празнина користејќи стап за маникир за нежно подигнување на страната на кутикулата на ноктот-на ноктот - подалеку од вашиот природен нокт. Нанесете капка лак за отстранување или масло за кутикули помеѓу природниот нокт и ноктот за притискање. ●Акрилните нокти притискаат навистина погодни за фотосесија, забави за танцување, викенд патувања, свадби, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, можете лесно и брзо да ги менувате ноктите пред да одите во секоја пригода. Почекајте 1 минута и нежно подигнете го ноктот. Корисни Совети Избегнувајте вода најмалку 1 час по апликацијата. Ноктите треба да бидат поднесени под агол, под ноктите не директно или на врвот. Quit содржи : Еднократно 24 Нокти и двострано лепило за нокти. Не се препорачува носење подолго од 7 дена. Излупете ја проѕирната подлога за да го изложите лепилото. Осигурајте се дека вашите кревети за нокти се целосно суви пред нанесувањето. Лепилото за нокти е "чувствително на притисок" - колку повеќе вашиот печат, толку е подобра адхезијата за подолго абење. Про Совет : Нанесете ги двата палци траат за најдобра контрола за време на апликацијата. Нашите нокти доаѓаат во 12 различни големини и се направени од апс еколошки материјал кој е безопасен и неотровен за вашата рака и нокти, обезбедувајќи ви безбедно и удобно искуство. Водоотпорен и чип доказ, не е лесно да се скрши . Избегнувајте лосиони или масла најмалку 2-3 часа пред или по нанесувањето. Ви благодариме за читањето!. Совршени нокти за секоја пригода. Цврсто притиснете надолу од центарот и од страната до side. Про Совет : препорачуваме да користите нокти после туширање и пред спиење. Како Да Се Користат Лажни Нокти# : ПОДГОТВЕТЕ миење раце со сапун и вода. Que : ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА Користејќи го копчето број што се наоѓа на јазичето исчисти, изберете притиснете-вклучете ја големината на ноктите за секој прст. Користете затворена Подготвителна Подлога за да се осигурате дека природните нокти се чисти од масла и остатоци. Про Совет : ако сте помеѓу големини, секогаш избирајте ја помалата големина за правилна адхезија. Ноктот за притискање може да се поднесе до саканата должина и форма по нанесувањето.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени
  • Неодамнешно

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80

54(висина Х ширина) Кујната е често неуредна поради многуте работи. Капакот е направен од природно дрво, б

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен