• Неодамнешно
Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи Носителот

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Функции за заштита и поддршка. Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон. Висока дефиниција, голем екран, особено погоден за гледање филмови. Штандот на основата може да го прилагоди аголот на гледање, кој е погоден за играње игри и гледање филмови. Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран. Функции за заштита и поддршка.Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон.Висока дефиниција, голем екран, особено погоден за гледање филмови.Штандот на основата може да го прилагоди аголот на гледање, кој е погоден за играње игри и гледање филмови.Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран.Спецификација : Проект : зголемување на екранот На Мобилниот телефон големина на екранот : 12"Материјал : акрилна леќа + абс школка : 256*166*23мм/10.08*6.54*0.91 големина на пакување : 160*170*30мм/6.3*6.69*1.18 тежина на интернет : 120 применливи мобилни телефони : мобилни телефони во рамките на 7,6 инчи функција на екранот : зголемување, заштита на очите, стентнота : овој производ може да се користи и со држач за телефон на биро (не е вклучен).забелешки : Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Благодарам!Поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од околу 1-3мм.1 х мобилен телефон 3д екран лупа спречете го вашиот телефон да се лизга и држете го исправено. засилувач на мобилен телефон.

Повеќе детали

Project:
Mobile phone screen magnifier
Screen size:
12
Material:
acrylic lens + ABS shell
Size:
256*166*23mm/10.08*6.54*0.91in
Packing size:
160*170*30mm/6.3*6.69*1.18in
Net weight:
120g
Applicable mobile phones:
mobile phones within 7.6 inch screen
Function:
magnification, eye protection, stent
Note:
This product can also be used with a desk phone stand (not included).:
notes:
Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!:
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of about 1-3mm.:
1 x mobile phone 3D screen magnifying glass:
Prevent your phone from sliding and keep it upright. mobile phone amplifier :

Избор на купувачи

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �