• Неодамнешно
Ban.do преклопена торба за плажа, голема торба со патент, ленти за патувања, држете базен за крпи, тути фрути

Ban.do преклопена торба за плажа, голема торба со патент, ленти за патувања, држете базен за крпи, тути фрути

DEN 303.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Машина за миење на плажа : Подготвеноста на плажа не е смешна работа и овој тоте има живописен, мултифункционален дизајн кој гарантира дека сте подготвени за следниот ден. Комплетирано со меки ленти, затворање на поштенски патенти и пространа дизајн, оваа голема торба за тота работи добро како пикник ладилник, торба за намирници за еднократна употреба или носи торба. Пријателски за патувања : Мекиот надворешен дизајн значи дека можете да ја пополните големата торба за плажа, сепак, ве молиме и исцедете ја на тесни простори кога патувате (размислете : задните седишта за време на патните патувања и надземните канти на летовите). Затворање на патент. Голем капацитет : Кога е целосно проширен, склопувањето на тотерот мери 16,5 инчи долг x 7,5 инчи широк x 14,5 инчи висок; Кога е преклопен во мала торбичка, таа мери висока 7,5 инчи долга x 8 инчи широк x 1 инч. На патувањата на плажа им е потребна многу закуски - а оваа торба за тотални патенти е торба за таа работа. Blue Duffle Bag има затворање на патент, отворени ленти за да се обезбеди крпа за плажа и ултра удобен дизајн што може да се спакува. Симпатичната торба за патувања мери 16,5 инчи долга x 7,5 инчи ширина x 14,5 инчи висока, но потоа може да се преклопи во мала торбичка која мери висока 7,5 инчи долга x 8 инчи широк x 1 инч високо и го прави складирањето ветре. Структурната база ја одржува исправена, додека патентниот врв ги спречува предметите да не испаѓаат. Лесниот материјал се склопува во себе и патентите се затворија во мала торбичка што е лесна за чување во фиока, оддел за ракавици или куфер. Pro Tip : Нашата торба за базени не само што ве одржува подготвени за плажа, туку и се дуплира како лудо симпатична торба за патувања за жени, мажи и деца!. Pro Tip : Нашата торба за еднократна употреба не само што ве одржува подготвени за плажа, туку и се дуплира како лудо симпатична чанта. Лесно за носење : торба со плажа со патенти, исто така, има долги рачки за да може удобно да се носи со рака или да се носи преку рамото. Пакуван дизајн : Тота за торбички на плажа е изработен од издржлив полиестерски материјал кој е одличен за складирање закуски или влажни кеси, но исто така е лесно да се склопи и да се остави. Плус, лентите се лизгаат отворено од едната страна за да одржат пешкир за базен на место!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки

DEN 0.67

Големина : 1,3 / 8Х3, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени
  • Неодамнешно

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80

54(висина Х ширина) Кујната е често неуредна поради многуте работи. Капакот е направен од природно дрво, б

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �