• Неодамнешно
Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален Електричен Тример за Нос За Бричење Ком?

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Дизајниран е за сите видови фризури и широко користен, одличен избор е дали сте бербер или само за домаќинството. Моторот со голема брзина обезбедува брза ротација на брзината, стабилни перформанси, за употреба. Супер професионални сечила за брзо и прецизно средување на различни типови коса, ниту една коса не се заглавува и не ја повредува вашата кожа. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние совршено ќе го решиме проблемот. Возрасните и децата и жената и домашните миленици и мажите и старите луѓе користат се охај - тек материјали, прецизно производство 5 часа полнење, користете време 60 минути ниски вибрации низок шум дизајн најдобар blономски дизајн сечило и иритација на кожата чешел 1/3/5/7/9/11/13/15/17/19/ 20 мм водоотпорен дизајн додатоци : 1x машинка за Коса 1x Полнач За Бунари(100-240 V) 1x Четка 4x глави 2x ограничување чешел 1x англиски инструкции 1x пакет кутија внимание pls : 1. Бидејќи машината за сечење е со работа на моторот, па кога работите, Ќе има малку низок шум Сите машинки за полнење мора Да имаат бучава, што е нормално, ве молиме имајте предвид!2. За продолжување на животниот век на моторот, секој пат кога плс не користете го повеќе од 15 минути забелешка : не користете ги вашите машинки за мачки,кучиња или други миленичиња. Никогаш не користете ја единицата во бањата или друга област со висока концентрација на влага. Не притискајте ги рабовите за сечење на кожата премногу силно, бидејќи тоа може да резултира со истражување на кожата. Секогаш чувајте ја единицата на локација подалеку од дофат на деца. Меѓународниот транспорт не дозволува течности, превозот не содржи масло за подмачкување.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;
  • Неодамнешно

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;

DEN 2782.08

?Содржина на пакетотВклучете Комплетен Сет Пар Од Возачка И Патничка Страна (2 парчиња) во Кутија ?Фитмен

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа
  • Неодамнешно

Тојвиските Магнетили Лупа Стакло 2 парчиња Рачно Лупа Рака Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа Лупа

DEN 3.00

Читање Лупа Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба Читање Лупа практичниот лупа е

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална
  • Неодамнешно

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална

DEN 2.00

Целиот хардвер за монтирање вклучен во пакетот 1 x E26 база макс 60 W светилки (Не Се Вклучени) е потребно за �

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
  • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок
  • Неодамнешно

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок

DEN 2.67

Луксузен, свилен, пријатен, идеален за гушкање; Дебелина : 0,6 см Целосна боја насекаде печатење; Отпечато�