• Неодамнешно
USonline911 Adp-300FR Игра Конзола Напојување ЗА PS4, ADP-300FR Напојување Батерија Единица За Напојување Адаптер Замена CUH-7215B N17-300P1A Одговара ЗА PS4 PRO-7200

USonline911 Adp-300FR Игра Конзола Напојување ЗА PS4, ADP-300FR Напојување Батерија Единица За Напојување Адаптер Замена CUH-7215B

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Напојување За sony Play Station 4 pro напојување Модел N17-300 P1 A / ADP-300 FR PS4 pro модел CUH-7215 B. Совршено одговара ЗА PS4 PRO-7200, одлична замена за старото напојување. Мала големина, висококвалитетен абс материјал, отпорен на абење, отпорен на корозија, рационализирана форма, целосно запечатен, лесен за носење. Заменувањето на стариот дел со овој добар ќе го реши вашиот проблем! Оваа замена е она што работи за играта доктор во вас! Заштедете пари и поправете го вашиот систем со тоа што ќе го замените по дел од оригиналната цена!. Забелешка : ве молиме запомнете дека оваа ставка е расклопување делови од оригиналниот уред. (може да добиете малку гребнатини) ако ви пречи состојбата, ве молиме не нарачувајте го ова. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов : Тип На Ставка : Единица За Напојување : Материјал : Абс Пластика : Боја : Црна : Тежина : Прибл. 483g/17oz Модел : ADP-300 FR Влезен Напон : 100-240 V 50/60 Hz Излезен Напон : 12v 13 A Применлив Модел : Одговара ЗА PS4 PRO-7200 Модели Пакетот Вклучува : 1 X ADP-300 FR / N17-300 P1 A Модул За Напојување PS4 Pro.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Power Supply Unit
Material:
ABS Plastic
Color:
Black
Weight:
Approx. 483g/17oz
Model:
ADP-300FR
Input Voltage:
100-240V 50/60Hz
Output Voltage:
12V 13A 
Applicable Model:
Fit for PS4 PRO-7200 Models
Package Includes:
  1x ADP-300FR / N17-300P1A Power Supply Module for PS4 Pro

Избор на купувачи

Со Небрендиран Дизајнер Чаша Имаат Убав Измет Исплакнете Го Вистински Добар Убав Задник Прдеж Зона Смешни Чаша За Мажи Жени
  • Неодамнешно

Со Небрендиран Дизајнер Чаша Имаат Убав Измет Исплакнете Го Вистински Добар Убав Задник Прдеж Зона Смешни Чаша За Мажи Жени

DEN 207.84

ВРВЕН КВАЛИТЕТПечатен на висококвалитетна керамика со нашиот уникатен дизајн од двете страни ЗА НАШАТ�

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара
  • Неодамнешно

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара

DEN 287.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња торба за складирање алатки за скара во различни стилови, доволно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината Се

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
  • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на