• Неодамнешно
3M ™ Super 88 Електрична лента, 3/4 x 66 ', црна, 10/case, 3m акции# 7000006092

3M ™ Super 88 Електрична лента, 3/4 x 66 ', црна, 10/case, 3m акции 7000006092

DEN 3626.24
Достапно на барање

Количина на стоки

Премиум одделение, цело време, винил изолациска лента. Ракува со температурен опсег од 0 до 220 степени F. Одличен отпор на абразија, влага, алкалис, киселини и корозија. Оценето за разделување на жица и кабел до 600 V. Поддршка на ПВЦ со лепило засновано на притисок, гума. 3М акции # 7000006092, серија 88. Премиум одделение, сите временски услови, винил изолациска лента. Ракува со температурен опсег од 0 до 220 степени F. Одличен отпор на абразија, влага, алкалис, киселини и корозија. Оценето за разделување на жица и кабел до 600 V. Поддршка на ПВЦ со лепило засновано на притисок, гума. 3М акции # 7000006092, серија 88. 3/4 инчи x 66 'црна (10 пакет) 3М 88 електрична лента. Премиум одделение, цело време, винил изолациска лента. Ракува со температурен опсег од 0 до 220 степени F. Одличен отпор на абразија, влага, алкалии, киселини и корозија. Оценето за разделување на жица и кабел до 600 V. Поддршка на ПВЦ со лепило засновано на притисок, гума.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �