• Неодамнешно
Дхдм 2.2 Л Пет Автоматска Фонтана За Пиење, 528мл Шише Со Вода, Бавно Снабдување Со Контејнери За Хранење Храна

Дхдм 2.2 Л Пет Автоматска Фонтана За Пиење, 528мл Шише Со Вода, Бавно Снабдување Со Контејнери За Хранење Храна

DEN 2688.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Уред за автоматско хранење и хранење вода, автоматско полнење/полнење, лесен за употреба. Голем капацитет и повеќе мир на умот : не се плашите од краткорочно патување. Незаглавено жито : излезот На Жито е мазен и не е заглавен на соодветна падина. Автоматско обновување на водата : го усвојува принципот на сифон за автоматско обновување на водата, а преградата НА ПП може да се поправи за да се намали проблемот со влажните млазници. Заменливо шише со вода : универзален калибар на шише со вода, заменлив; сплит дизајн : лесен за расклопување и чистење. Уред за автоматско хранење и хранење вода, автоматско полнење/полнење, лесен за употреба.Голем капацитет и повеќе мир на умот : не се плашите од краткорочно патување.Незаглавено жито : излезот На Жито е мазен и не е заглавен на соодветна падина.Автоматско обновување на водата : го усвојува принципот на сифон за автоматско обновување на водата, а преградата НА ПП може да се поправи за да се намали проблемот со влажните млазници.Заменливо шише со вода : универзален калибар на шише со вода, заменлив; сплит дизајн : лесен за расклопување и clean.Name : пет автоматска машина за хранење и наводнување боја : розов материјал : Школка Пет База Ппц Капацитет : Шише Со Вода 528МЛ буре со жито 2,2 Лпроизвод големина : 24*31*21см тежина : 411г/парче пакет содржи : 1х диспензерот за вода за миленичиња продава само главни производи, а не други производиавтоматска Водена Станица За Мачки И Мали, Средни, Големи Кучиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони
  • Неодамнешно

14 Парчиња Едукативни Постери За Учење Математика-Едукативни Постери Во Училница За Основно Училиште - Множење, Дропка, Графикони

DEN 191.84

Нашите постери се изработени од квалитетен картон и обложени со ламиниран слој за миленичиња Тие се вод

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот
  • Неодамнешно

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот

DEN 191.84

Пакетот вклучува : 100 парчиња вреќи за складирање храна што може повторно да се затворат во едно пакувањ�

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
  • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно