• Неодамнешно
Yageo America RC0603FR -07274RL RC Series 0603 0,1 W 274 Ohms 1% ± 100 ppm/° C SMT Дебел филм на чип - 5000 ставка

Yageo America RC0603FR -07274RL RC Series 0603 0,1 W 274 Ohms 1% ± 100 ppm/° C SMT Дебел филм на чип - 5000 ставка

DEN 1072.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Отпорност : 274 Ω; Толеранција : ± 1 %; Seriestempcoefficient (ppm/cel) : ± 100 ppm/° C ;. Технологија : густ филм; Работавтажа-ном : 75 V; Operative Tem Prange : -55 до +155 ° C ;. Size Code : 0603 (1608 метричка); Висина од табла : 0,55 мм; Диелектрик со застрела : 150 V;. Преоптоварување наВолтанганг : 150 V; БројОфтерминации : 2; Series Rated Pwr Dissipation (P) (W) : 0,1 W;. Отпорност : 274 Ω; Толеранција : ± 1 %; Seriestempcoefficient (ppm/cel) : ± 100 ppm/° C ;. Технологија : густ филм; Работавтажа-ном : 75 V; Operative Tem Prange : -55 до +155 ° C ;. Size Code : 0603 (1608 метричка); Висина од табла : 0,55 мм; Диелектрик со застрела : 150 V;. Преоптоварување наВолтанганг : 150 V; БројОфтерминации : 2; Series Rated Pwr Dissipation (P) (W) : 0,1 W;.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с