• Неодамнешно
Покажани закачалки со сатенски перници - сет од 10 закачалки од слонова коска

Покажани закачалки со сатенски перници - сет од 10 закачалки од слонова коска

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Глава се врти 360 ° - металната глава се врти 360 °, така што облеката ќе виси на ист начин. Нежните финиш - Нежните сатен гарантираат дека нема остри рабови на кои може да се зафати вашата деликатна облека. Наменето за деликатна облека - Нежниот сатен и недостаток на изрез и шипки го прават ова совршено за виси на вашите деликатни врвови, долна облека и фустани. 3 -годишна гаранција за производство - Овие закачалки доаѓаат со 3 -годишна гаранција за производство против дефекти на производство. Глава се врти 360 ° - металната глава се врти 360 °, така што облеката ќе виси на ист начин. Нежните финиш - Нежните сатен гарантираат дека нема остри рабови на кои може да се зафати вашата деликатна облека. Наменето за деликатна облека - Нежниот сатен и недостаток на изрез и шипки го прават ова совршено за виси на вашите деликатни врвови, долна облека и фустани. 3 -годишна гаранција за производство - Овие закачалки доаѓаат со 3 -годишна гаранција за производство против дефекти на производство.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов