• Неодамнешно
Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот- оставата, чајната кујна и држачот

Заграда за држачи за држачи за држачи за држачи за држачи од не'рѓосувачки челик тава тава за покривање- кујнски капаци на капакот-

DEN 284.64
Достапно на барање

Количина на стоки

Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи ги капаците или преостаната табла за сечење. Долниот дизајн на не-лизгање е стабилен и не-лизга. Мал и компактен дизајн не зафаќа кујнски простор. Аглите кои се пријателски расположени на корисникот се дизајнирани да избегнуваат гребнатини и да ја заштитат вашата безбедност. Решетката за складирање е изработен од високо квалитетен PP и јаглероден челик, со одлична отпорност на 'рѓа и гребење. Материјал исто така доволно цврст за да спречи свиок, за трајна употреба. Опис Дали сè уште сте вознемирени од неуредниот неред во кујната? Овој организатор на кујната ќе ви помогне да го решите проблемот. Изработено е од врвен материјал, кој е солиден за употреба. Дизајнот за одводнување работи доста добро во дневна употреба, спречувајќи прибор за јадење или алатка за кујна од преостаната вода. Решетката за складирање е изработен од високо квалитетен PP и јаглероден челик, со одлична отпорност на 'рѓа и гребење. Останува вода. 21x17x16.8cm.package вклучува 1 x решетката за складирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен