• Неодамнешно
ニコ モデル Nico Model PN07006 1/700 Полски морнарички уништувач Булза 1943 година комплет за смола

ニコ モデル Nico Model PN07006 1/700 Полски морнарички уништувач Булза 1943 година комплет за смола

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Комплет за смола што бара склопување и сликарство. Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно. Комплет за склопување на смола од 1/700 скала. Вклучени делови вклучени. Комплет за смола на Нико модел (Полска). Комплет за смола што бара склопување и сликарство. Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно. Комплет за склопување на смола од 1/700 скала. Вклучени делови вклучени. Комплет за смола на Нико модел (Полска). Нико модел „1/700 Полски морнарички уништувач Булза 1943 година“ Комплет за смола Ова е голем брод за наутички уништувач нарачан во Франција во 1926 година. Тој беше предаден во Полска во 1936 година со истиот брод Вихел. Опремено со 4 моќни 5,5-инчни (14 см) единечни тепачки и 2 тројни цевки за отпуштање на торпедо, овој производ беше голема сила во поморската одбрана во Полска со 33 јазли што можат да се извршат во исто време. Булза успешно го избегна британското претходно планирано бегство за време на ерекцијата во војната во Полска. Откако беа распоредени во британската војска, главните топови и цевките за отпуштање од торпедо беа намалени за да се зголеми опремата за нуркање и беа извршени пиштоли со воздушни авиони за да се помогне во крајот на војната со мисии како што е чувар на бродот. Вклучени делови вклучени. Овој производ е комплет за смола што бара склопување и сликарство. Лепила, алатки, бои, итн., Се потребни за склопување и сликарство. Овој производ не вклучува лепила, боја, алатки или батерии.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет