• Неодамнешно
Вантук резервоар За складирање Зрна За Кујна, транспарентна запечатена кутија за крцкава кофа со ориз црна

Вантук резервоар За складирање Зрна За Кујна, транспарентна запечатена кутија за крцкава кофа со ориз црна

DEN 980.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Транспарентно тело на барел, лесно за складирање, јасна идентификација. Лесен за употреба, заштеда на простор, прекрасен изглед. Едноставен стил, разноврсна форма, направете ја кујната свежа и чиста. Тој е разноврсен и може да се користи за чување сушено овошје и житарки и буриња со ориз. Перформанси на запечатување, заштита на храната, кујнска основна кутија за запечатување. Боја : Црна, Блупроизвод Категорија : Поостри Кутија Материјал : Пластична Форма : Плоштад.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,