• Неодамнешно
Вантук резервоар За складирање Зрна За Кујна, транспарентна запечатена кутија за крцкава кофа со ориз црна

Вантук резервоар За складирање Зрна За Кујна, транспарентна запечатена кутија за крцкава кофа со ориз црна

DEN 980.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Транспарентно тело на барел, лесно за складирање, јасна идентификација. Лесен за употреба, заштеда на простор, прекрасен изглед. Едноставен стил, разноврсна форма, направете ја кујната свежа и чиста. Тој е разноврсен и може да се користи за чување сушено овошје и житарки и буриња со ориз. Перформанси на запечатување, заштита на храната, кујнска основна кутија за запечатување. Боја : Црна, Блупроизвод Категорија : Поостри Кутија Материјал : Пластична Форма : Плоштад.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона