• Неодамнешно
4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска електрична обвивка за заштита о?

4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

【Употреба на производот : : Широко користена за моторна прицврстување, флексибилни жици на автомобили, камион и сите автомобилски апликации поврзани, домашни апарати, жици за електрични компоненти, заштита на моторни жици од. 【Материјал】 : Flannelfabric добра јачина на сврзување, дури и на нерамни површини; Е во согласност со нерамните површини без формирање на набори и брчки. 【Изолационен ефект】 може да се користи за завиткување и заштита на модифицираниот оддел на моторот, како и има одреден ефект на изолација и намалување на звукот!. 【Ретард на пламенот - лентата за крпа за жици не изгорува од оган и сепак ќе ги заштити жиците добро во екстремно топла состојба; Произведено и тестирано како на UL94 HB за ретардност на пожар; ROHS овластени материјали за заштита на животната средина, безопасни ако се топи пушењето од изнајмување; Кабелската лента на моторот ќе трае добро против покачени температури од -40 ℉ -302. 【Како да се користи】 залепете го едниот крај на лентата до кабелот, да започнете да влечете и да се завиткате на кабелот, проверете дали теренот на конецот не е над 0,2 инчи - нема потреба од ножици, може да се искине и со рака, бунар Готово обвивка може да трае повеќе од 6 години. И лесно може да ве однесе преку 150 километри километража. Ролна жица лента за разбојност. Ролна жица лента за разбојност. Добра јачина на сврзување, дури и на нерамни површини; Е во согласност со нерамните површини без формирање на набори и брчки. Силна адхезија, полнота, отпорност на ниска температура, отпорност на абразија! Може да се користи за ликвидација и заштита по модификација на преградата на моторот и прицврстувачот на седиштата. Изведба на висока температура! Високата температура не се топи, ниската температура нема да биде тешка, лесна за ракување. Име на производот : ролни жица за разбојната лента Големина : 7,5 × 59 Во основниот материјал : Платно руно Боја : Црна Дебелина : 0,17 ± 0,03 Адхезија на челик : . N/cm Издолжување : ≥ 15% јачина на одмота : 3-10 N Температурен опсег : -40 ℉ -302 ℉ Отпорност на пожар : ≤100 mm/мин Намалување на бучава : > 2 ~ ≤5 d B.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ФАРОВИ VP82 Фарови Возачка И Патничка Страна Поставени Фарови Проектор За Склопување Предни Светла Ангелски Очи Прстени Chrome
  • Неодамнешно

ФАРОВИ VP82 Фарови Возачка И Патничка Страна Поставени Фарови Проектор За Склопување Предни Светла Ангелски Очи Прстени Chrome

DEN 1.00

Фарови, Фарови компатибилни СО Фолксваген Пасат 3Б 10 / 199610 / 2000 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Фарови /

8 ПАРЧИЊА Комплет Чанти За Подароци За Деверуша, Неткаени Торби За Подароци Од Розово Злато За Еднократна Употреба Со Рачка
  • Неодамнешно

8 ПАРЧИЊА Комплет Чанти За Подароци За Деверуша, Неткаени Торби За Подароци Од Розово Злато За Еднократна Употреба Со Рачка

DEN 2.00

●Торби За Подароци за деверуша● : овие чанти за деверуша се дизајнирани во сјајна површина, а бојата на

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено
  • Неодамнешно

ПОЛНЕЊЕ ВО Живо Пополнете Светло За Мобилен Телефон Заграда Работна Површина На Земја Двојна Камера Фотографија На Отворено

DEN 6098.24

Три температури во боја и девет нивоа на осветленост се прилагодливи Мека светлина на цел екран, без бли

ОРФОФЕ 10 Парчиња Симулирани Налепници За Плочки Мексико Налепници Шарени Налепници Мексикански Декор За Домашна Самолеплива
  • Неодамнешно

ОРФОФЕ 10 Парчиња Симулирани Налепници За Плочки Мексико Налепници Шарени Налепници Мексикански Декор За Домашна Самолеплива

DEN 216.32

ОТСТРАНЛИВИ ЅИДНИ НАЛЕПНИЦИ налепници ЗА САМОСТОЈНИ налепнициможете слободно да ги комбинирате овие н

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување
  • Неодамнешно

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување

DEN 0.67

ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен / надворешен вентилатор е прилагодлив за висина, преку вклучените 3" влажни

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Samsung N900A 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Неодамнешно

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Samsung N900A 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 1.33

●Преносот во живо во целосни 3 режими на бои и прилагодувањето на осветленоста на 10 обезбедуваат најдоб