• Неодамнешно
Brightsign HD1020 BrightSign HD1020 HD1020 10/100 ENET Interactive Perp Controller Controler Solid State Digital Sign

Brightsign HD1020 BrightSign HD1020 HD1020 10/100 ENET Interactive Perp Controller Controler Solid State Digital Sign

DEN 10384.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Features : Single Full HD 1080p video playback with a robust media handling platform for superior video and image playback performance Sharp 4 K upscaling of 1080p content Simultaneous playback from local, networked and streaming content sources Offers multi-zone and full screen layouts supporting video, images, Текст -тикери и RSS медиуми се хранат со изобилство на содржина Поддршка - Целосно HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, во живо текст и медиуми се хранат со изобилство на интерактивни опции преку USB, сериски и GPIO порта за екрани на допир, копчиња, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење и повеќе контроли на UDP поддржани преку портата Етернет за синхронизација на видео wallидови, интерактивност на мобилниот уред и пораки помеѓу светли знаци и уреди од трети страни. Репродукција на видео со целосна HD 1080p со робусна платформа за ракување со медиуми за супериорна изведба на видео и репродукција на слики. Остриот 4 K резолуција од 1080p содржина. Изобилна поддршка на содржината - целосна HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, текст во живо и медиуми. Изобилна поддршка на содржината - целосна HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, текст во живо и медиуми. Bright Sign HD1022 испорачува беспрекорно Full HD 1080 P60 единечен видео декодирање, HTML поддршка, мрежна репродукција на содржини, како и изобилство на интерактивни контроли со употреба на GPIO, USB, сериски и UDP конекции.

Повеќе детали

Избор на купувачи

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg