• Неодамнешно
Brightsign HD1020 BrightSign HD1020 HD1020 10/100 ENET Interactive Perp Controller Controler Solid State Digital Sign

Brightsign HD1020 BrightSign HD1020 HD1020 10/100 ENET Interactive Perp Controller Controler Solid State Digital Sign

DEN 10384.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Features : Single Full HD 1080p video playback with a robust media handling platform for superior video and image playback performance Sharp 4 K upscaling of 1080p content Simultaneous playback from local, networked and streaming content sources Offers multi-zone and full screen layouts supporting video, images, Текст -тикери и RSS медиуми се хранат со изобилство на содржина Поддршка - Целосно HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, во живо текст и медиуми се хранат со изобилство на интерактивни опции преку USB, сериски и GPIO порта за екрани на допир, копчиња, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење, сензори за движење и повеќе контроли на UDP поддржани преку портата Етернет за синхронизација на видео wallидови, интерактивност на мобилниот уред и пораки помеѓу светли знаци и уреди од трети страни. Репродукција на видео со целосна HD 1080p со робусна платформа за ракување со медиуми за супериорна изведба на видео и репродукција на слики. Остриот 4 K резолуција од 1080p содржина. Изобилна поддршка на содржината - целосна HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, текст во живо и медиуми. Изобилна поддршка на содржината - целосна HD видео, слики, аудио, HTML5, содржина на стриминг, 3Д содржина, текст во живо и медиуми. Bright Sign HD1022 испорачува беспрекорно Full HD 1080 P60 единечен видео декодирање, HTML поддршка, мрежна репродукција на содржини, како и изобилство на интерактивни контроли со употреба на GPIO, USB, сериски и UDP конекции.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...