• Неодамнешно
Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни. Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагонални ленти и една цврста златна ролна. МИНИ РОЛНА : Секоја хартија за завиткување е широка 17 инчи на 120 инчи долга секоја ролна. 43,2 Вкупно квадратни метри во собата. Овие ролни не се стандардна ширина, потесна од вообичаената големина. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Создаден со висококвалитетни хартиени материјали, дебели и не лесно кинење или рипување. Точка дојде со смалуваат филм за да се спречи завиткување хартија од гребнатини и намалување на прашина. ДИЗАЈН НА РЕШЕТКИ : Секој од нив има мрежни линии на задната страна за директно сечење и совршено завиткани подароци. КОРИСТЕТЕ ЈА ЦЕЛАТА ПРИГОДА : Совршена За роденден, свадба, забава, обвивка за подароци и more.It исто така е одлично за занаетчиски проекти, украси за ѕидни и огласни табли, украси за честитки.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,