• Неодамнешно
Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички Капак Го Истиснува Вишокот В?

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината. Се спротивставува на боење, како и пренос на мирис и вкус. Само за миење раце. Достапни се повеќе бои. ИНОВАТИВНИОТ го продолжува животот на кафето, чајот, брашното, шеќерот, житарките, колачињата, семките, билките, оревите, храната за домашни миленици или која било расиплива стока. Звукот "свуш" ви дава до знаење дека работи. НЕ САМО СЕКОЈ ХЕРМЕТИЧКИ КОНТЕЈНЕР-Нашиот врвен запечатен канистер е дизајниран да го исфрли воздухот со нашиот патентиран внатрешен капак, создавајќи складирање храна без воздух; исто така има јасен херметички горниот капак за да ви овозможи да видите колку останува во запечатениот сад. КВАЛИТЕТНО БРОЕЊЕ-Канистер За Складирање Кафе И Храна Од 18/8 ресторан од нерѓосувачки челик, компоненти Без БПА Со завршна обработка на емајлирана боја. Достапни се повеќе бои за да додадете боја во вашата кујна. Само за миење раце. ЦВРСТ И РЕДЕЊЕ-совршена големина за вашиот кујнски шалтер или лесен за складирање за компактно складирање во оставата, чајната кујна. Канистерот со среден Воздушен Пејзаж содржи приближно 1 фунта (500 грама) кафе од цел грав. Пакетот вклучува по еден од секој : Црн Воздушен Пејзаж Со Среден Обсидијан и Лажичка Кафе Од Четкан Челик.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg