• Неодамнешно
Гармин Претходник 55, ГПС Часовник За Трчање Со Дневни Предложени Тренинзи, До 2 недели Траење На Батеријата, Аква

Гармин Претходник 55, ГПС Часовник За Трчање Со Дневни Предложени Тренинзи, До 2 недели Траење На Батеријата, Аква

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Лесен за употреба часовник за трчање го следи отчукувањата на срцето (ова не е медицински уред) на зглобот и користи ГПС за да следи колку далеку, колку брзо и каде сте трчале. Траење на батеријата : до 2 недели во режим на паметен часовник; до 20 часа во ГПС режим. Планирајте ја вашата стратегија за денот на трката со функцијата Pace Pro (не е компатибилна со курсеви на уредот), која нуди упатства за темпо базирани НА GPS за избран курс или растојание. Стартувајте најдобро со корисни алатки за обука, вклучувајќи предвидувања за време на трката и проценки на времето за завршување. Следете ги сите начини на кои се движите со вградени профили на активност за трчање, возење велосипед, трчање на патека, виртуелно трчање, пливање во базен, Пилатес, ХИИТ, дишење и многу повеќе. Прилагодете се на вашето тело со напредни велнес карактеристики, како што се минути за интензитет, возраст за фитнес, целодневно дишење и многу повеќе. Прилагодете го вашиот часовник со бесплатни лица за часовници, полиња за податоци, апликации и додатоци од Продавницата Поврзи IQ (бара Апликација За Поврзување Garmin и поврзете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА IQ натоварена на компатибилен паметен телефон). Извадете ги претпоставките од тренингот со предложени тренинзи со различен интензитет врз основа на вашата историја на тренинзи, нивото на фитнес и времето на опоравување. Претходник 55; Кабел За Напојување/Податоци; Документација.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот